Sign in to follow this  
Followers 0
Malefactor

Acer 7738G

11 posts in this topic

Искам да знам струва ли си да дам 700 лева за Intel Core 2 Quad Q900,

другата алтернатива е Intel Core 2 Duo T6600 доста по евтин (не намерих информация за този процесор във сайта на производителите)

има ли голяма разлика и дали се усеща е въпросът ми

как се държат игрите при 2 и 4те ядра

Благодаря

Разбира се, има разлика. Усезаемо голяма. Въпросът е дали на Вас ви трябва толкова по-мощен процесор, който хаби повече батерия.

Разбира се, има разлика. Усезаемо голяма. Въпросът е дали на Вас ви трябва толкова по-мощен процесор, който хаби повече батерия.

Мисълта ми е ще имам ли някакви проблеми с която и да е било игра ако избера по евтиното предложение, насичане малко фпс и тн

и последен въпрос

в характеристиката пише, че е със Linux

има ли други варианти, със Виста ?

и как мога да си поръчам с Виста ?

Мисълта ми е ще имам ли някакви проблеми с която и да е било игра ако избера по евтиното предложение, насичане малко фпс и тн

Зависи от игрите. При GTA IV ще имате проблеми, при Need For Speed няма да имате.

и последен въпрос

в характеристиката пише, че е със Linux

има ли други варианти, със Виста ?

и как мога да си поръчам с Виста ?

Не, не се предлага за момента с Vista. Операционната система може да я закупите отделно от тук: http://laptop.bg/#/show/software/1003/

Tai kato biah izpraven pred podobna dilema i izchetoh tuk tame po temata - za momenta ima mnogo malko soft koito bi se povlial ot 4 iadra kato GTA IV e edno ot tiah i masovo se izpolzva kato basa za analiz na nai tejkite mashini. Masoviat sluchai vse oste izglejda e taktova chestota na procesora vs broi iadra kato tova vaji i za igrite.

V tazi vryzka predpolagam niama da imate problem ako zalogite na Peryn baziran procesor p8600 i nagore sravneno sus dosta skypite za moia vkus quad kori i q7. 56xx i 66 sa moje bi malko prekaleno "stari" ako zalojim praviloto che na vseki 12 meseca skorostta se udvoiava.

Estetveno kolegite ot laptop BG imat ogromnoto predimstvo da pipnat jeliazoto na jivo :D i tiahnoto mnenie e dosta po relevantno B)

Здравейте,

Искам да попитам може ли 7738g да се вземе с друг процесор, такъв който поддържа intel virtualization technology, най-близкия такъв е Т8ХХХ серията.

Трябва ми задължително с такава подръжка а ми се щеше да взема лаптоп а не декстоп. Пък не мога да си позволя да продам Т6600 като втора ръка и да купя Т8100 примерно, разликата в цената става много голяма.

Благодаря предварително.

Здравейте,

Искам да попитам може ли 7738g да се вземе с друг процесор, такъв който поддържа intel virtualization technology, най-близкия такъв е Т8ХХХ серията.

Трябва ми задължително с такава подръжка а ми се щеше да взема лаптоп а не декстоп. Пък не мога да си позволя да продам Т6600 като втора ръка и да купя Т8100 примерно, разликата в цената става много голяма.

Благодаря предварително.

Здравейте,

погледнете този модел на http://laptop.bg/#/details/ACER/7/2521, същата серия, но видеото е друго и процесора поддържа Intel Virtualization Technology.

Поздрави

Цвети

Здравейте,

погледнете този модел на http://laptop.bg/#/details/ACER/7/2521, същата серия, но видеото е друго и процесора поддържа Intel Virtualization Technology.

Поздрави

Цвети

Значи няма вариант за промяна на компоненти по време на покупката.

По изгодно ми е да купя друг процесор след това и да продам тоя Т6600, така се отървавам от вистата и ще съм с по добро видео /втория хард не ми е необходим/. Има ли вариант да запазя гаранцията ако сменя процесора?

Значи няма вариант за промяна на компоненти по време на покупката.

По изгодно ми е да купя друг процесор след това и да продам тоя Т6600, така се отървавам от вистата и ще съм с по добро видео /втория хард не ми е необходим/. Има ли вариант да запазя гаранцията ако сменя процесора?

Здравейте,

допитахме се вносителя, но за съжаление няма такава опция.

Поздрави

Цвети

Здравейте!

През септември закупих 7738G от laptop.bg, но сега имам малък проблем с него. 3 от 4-те USB порта не работят, а с 4-я явно има някакъв проблем, защото винаги ми изписва ''USB device not recognized''. Пробвах с различни операционни системи, но проблемът си стои, така че предполагам е хардуерен. Как трябва да процедирам? Да го нося до офиса на laptop.bg или направо в посочения сервиз на Acer?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0