7 мнения в тази тема

Здравейте! НОВ съм в сайта и форума, а причината да се регистрирам е проблем с лаптопа. Нов е, на 1 месец, в гаранция, с операционна система WINDOWS 7, която си беше инсталирана, като го закупих. Проблема е там, че се рестарира сам, дава ми син екран с много надписи и кодове и след това черен екран с голям червен надпис WARNING а под него пише: What the recovery is executed, all data will be deleted and rewritten. You are restoringfrom a backup, did you make sure to backup all important data and configure WINDOWS the way you want it restored? Please connect the AC adapter. YES/NO адаптера е включен а опцийте YES/NO не работят и се налага да го изключа от захранването, след което го включвам отново зарежда, а като включи ми излиза прозорец, в който пише: WINDOWS HAS RECOVERED FROM AN UNEXPECTED SHUTDOWN windows can check online for a solution to the problem. ЛАПТОПА Е: TOSHIBA SATELLITE C855-193 МОЛЯ, ПОМАГАЙТЕ!!!

post-17685-0-05448600-1365000031_thumb.j

Edited by KRIStiiiqn

ПрИ ТезИ ГлавНи БуКвИ иРАЗЛИЧЕН ШРИФТ ТАКА ме ОбЪрка че оЩЕ СЕ ОПИТВАМ ДА ПРОУМЕЯ ПРОБЛЕМА

вСЕ паК Занеси ГО В СЕРВИЗА ПриЛиЧа на проблем с харддиска

какви други грешки дава ?

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...