Guest alexa

Избор лаптоп

6 posts in this topic

Здравейте. Искам да си взема нов лаптоп, че троших стария. Трябва ми предимно за работа с камера, повечко usb портове, гледане на филми. Женски лаптоп ;) Не играя игри не ми трябва нещо мошно, но не и едвам да отваря страници. Дайде идеи, че определено съм "руса" в тази област ;)

До колко пари?

п.с. пик пл0кс :blush:

Здравейте

Параметрите на новия лаптоп, към които е препоръчително да се стремите са:

Intel Core i3 или i5 процесор;

Вградена видеокарта (за предпочитание да е HD 4000);

120 GB SSD или хибридно решение SSD + HDD, за значително по-бърза работа на ситемата;

Гланциран екран, за по-добра картина, при гледане на филми;

И наличие на USB 3.0 порт.

Аз лично бих Ви насочил към Ultrabook класа. Те са много леки и компактни лаптопи, придружени със сравнително висока производителност на компонентите.

Този е доста добър вариант. Тежи само 2.1 килограма и има доста удобен тъчскрийн. Ето и ревю на по-малкия си събрат, s200.

Този пък, е малко по-малък 14 инчов и малко по-лек 1.73 килограма. Той не притежава тъчскрийн, но е с доста по-издръжлива батерия и No matter what гаранция.

Мога да предложа и други модели, но ме ориентирайте в какъв бюджет трябва да се вместите. :)

Заповядай: http://www.laptop.bg/laptops-dell-AlienWare_M17x-dell_alienware_m17x_5397063336265

Добра изработка и перфектни харектеристики!

Добро предложение и добра инвестиция! Авторката няма да има проблем с отварянето на страници в близките 50-100 години. :D

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...