Guest bumblebee23

hp pavilion g6 немога да превключа на АМД� видео-карта

10 posts in this topic

Здравейте. Преди месец си взех hp pavilion g6 и вече започвам да съжалявам . Чел съм доста по темата и това ,че външната видео карта се включва при по голямо натоварване - да ама не - не и при мен . Постоянно ми дава бъгове с АМД-ТО много често когато сваля драйвър в display manager-a името на видео картата ми се променя само съответно от 6470M към 7400м свалял съм всички възможни драйвъри и от сайта на производителя и от оригиналния сайт на АМД и в двата случая не работи . А залелязвам ,че когато сваля драйвъра на интел от сайта на интел името е HP Graphics 3000 тогава се случва и конфликта със АМД започва да ми казва,че нямам инсталиран драйвър а когато успея след страшни мъки да инсталирам драйвъра на АМД , Интелксото видео си променя името на - HD Graphics Family . Купих лаптопа от ЗОРА и вече се чудя дали не са бърникали нещо и проблема не е хардуерен приемам каквито и да е съвети ! Благодаря предварително ;

Здравей и моя лаптоп е купен от зора :) HP pavilion g6 1206 su ако е като моя ако няма да играеш някакви игри недей изобщо да слагаш драйвери за АМД картата аз сложих и веднага ми падна производителността на Windowsa :) Така че яко няма да играеш някакви "големи игри" изобщо не ти трябва тази видео карта поне според мен! ;)

Здравей и моя лаптоп е купен от зора :) HP pavilion g6 1206 su ако е като моя ако няма да играеш някакви игри недей изобщо да слагаш драйвери за АМД картата аз сложих и веднага ми падна производителността на Windowsa :) Така че яко няма да играеш някакви "големи игри" изобщо не ти трябва тази видео карта поне според мен! ;)

HP the best! :thumbsup:

Ами нямам проблеми с лаптопчето супер си е ;)

Ами нямам проблеми с лаптопчето супер си е ;)

Така е. Няма как да не се съглася с потребителя.

При тези внезапни студени дни тази седмица :(

Ама той все още си мисли, че му правят евала! :ph34r::D:lol::rolleyes:

Ако си мислите че лаптопа загравя жестоко се лъжете ;) Включен е от 10 сутринта до 12 вечерта ;) Заспивам до него вечер и пак нищо му няма :) Всеки с мнението си ! :acute: Колкото и да ме бъзикате :D лаптопа си е супер не съжалавам изобщо :thumbsup:

Лошото е.. че никой не се бъзика :(

п.с. надявам се да знаеш какво значи думата бъзика

Edited by vvip

Аз знам, аз знам! :clap: Хахахахахаах :excl:

1 person likes this

Мисля даже, че тия драйвъри са дело на сатаната, изобщо нищо не правят само бавят машината...Махате първо драйвърите, а после и самия уиндолс

Производителността е чук така :)

1 person likes this

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...