Sign in to follow this  
Followers 0
Guest svetla

toshiba C850 da si go zakupq ili ne?

7 posts in this topic

искам да ви попитам какво мислите за този лаптоп на Toshiba C850 с SSD ?

Аз сум изпробвала вече Dell и HP и никога повече няма да си закупя такива лаптопове ,на пурвият всичко забива (Dell) ужас, а за HP павилион серията няма да говоря , ужас тои както пишех и угасна и не тругна повече картина. Мисля да си го закупя с 6 гб RAM този Toshiba C850 но много бих се радвала да ми дадете и вашете мнение особенно ако някои го притежава :)

Благодаря на всички които ще ми пишат !

ТХК

Здравейте

Какво ще бъде предназначението на новия лаптоп?

Определено, ще останете много доволна от лаптопа, но ще трябва да го снабдите с всички нужни драйвери, за да работи нормално. Специално конфигурацията от 799 лева е с не натоварващи охлаждането компоненти. Тоест държат ниски температури и проблем с прегряване няма да имате, освен ако лаптопа не се задръсти с прах след година-две в зависимост колко е прашно мястото, където основно ще се използва.

За парите си, е най-доброто, което може да се вземе до 800 лева. SSD-то ускорява доста нещата и работата на лаптопа, става доста плавна и приятна.

Здрасти, имам същия от 3 седмици и съм много доволен - бързо зарежда Win7 x64, лек, батерията издържа доста, а минусът му е, че няма драйвери трябва да си ги изтеглиш от сайта на Toshiba, а там са 48 и още не мога да намеря за Блутута.

П.С. На Мене не ми харесва говорител четата(много са слаби) и на някои снимки червеното ми го изкарва червено оранжево.

C850-18w няма bluetooth.

П.П.

Може да се възползвате от това предложение и да напишете едно ревю, в което да изразите впечатленията си за лаптопа.

rabotq s mnogo kitaiski saitove , iskam da kaja che tezi saitove sa adski tejki i mn trudno se zarejdat vs izobrajeniq , laptopovete mi vinagi na 3-4 meseca gi nosq na pochistvane i se grija za tqh problema e v tova che saitovete s koito rabotq sa ujasno tejki i sus hilqdi izobrajeniq v steanica , moq laptop (Dell) ne spira ventilatora i za sekunda veche ;( miliq shte pochine vseki moment, za tova pisah tuk i iskam mnenie na hora koito razbirat sus digurnost poveche ot men

Какъв е модела на сегашния Ви Dell? Може ли линк към един такъв сайт? Също ако може дайте по един линк, към лаптопите, над които се колебаете. Какъв е бюджета?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0