Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0
Guest B0rislaw

Проблем с Acer ASPIRE 5745G

10 мнения в тази тема

Здравейте!

От доста време имам проблем с лаптопа ми.

То е единствено при игри, когато играя има един период на замръзване на всичко просто всичко става като една снимка от периода на 3 до 5 секунди и след това се оправи... мине известно време и пак...
Доста е изнервящо и бих искал да попитам някой ако може да ми каже от какво може да е проблема и как мога да го реша... :)

най-лесното решение на този проблем е : Купи си настолнен PC. Това си е чист "лаг" който даста машини изпитват (може да се получи от слаба машина, от прегряване, също и от пиратски игри )

Или просто си смени драйвера за видеокартата, прегледай си настройките, намали всичко на Performance и би трябвало да се оправи.

най-лесното решение на този проблем е : Купи си настолнен PC. Това си е чист "лаг" който даста машини изпитват (може да се получи от слаба машина, от прегряване, също и от пиратски игри )

Говорим за игра, която изисква това =>

System: 400 MHz Pentium II or equivalent

RAM: 128 MB

Video Memory: 8 MB

Hard Drive Space: 550 MB

А моите параметри са =>

Памет: 4GB (2x2048MB) DDR 3 1066Mhz

Видео карта: NVIDIA GeForce GT 420M DDR3 с 2GB собствена памет

Пробвал съм същата игра на ASUS и няма никакви проблеми.... което ме накланя на мисълта, че проблема е в мен....

Или просто си смени драйвера за видеокартата, прегледай си настройките, намали всичко на Performance и би трябвало да се оправи.

Драйверите за видео картата са инсталирани от диска с който е закупен самият лаптоп...

Те са: Intel® Graphics Media Accelerator Driver 8.15.10.2086

Отвори го и го почисти или го занеси на сервиз, за почистване и смяна на термопаста един преглед на хард диска и всичко ще си дойде на мястото.

А случайно сети ли се да си сложиш и драйверите за nVidia-та?

сега се зачудих, ако не е качил драйверите за nVidia-та... няма ли тази слаба игра да му тръгне под опция "Software"

Имам наблюдения на лаптоп acer aspire 5755G който работи безотказно. Провери драйвърите на видеокартата си, преди да го смениш за настолен. ;-)

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0