Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Гост

Изключване на Acer Aspire 5755G

4 posts in this topic

Лаптопа е на около година, от сайта на лаптоп.бг. Ползван е напълно нормално и на зарядно и на батерия. Батерията не е вадена, но мисля, че ми прави някакъв проблем. От няколко дни го ползвам по-често на батерия и прави следния проблем - изключва се внезапно, независимо колко е зареден. Не е от прегряване, защото поддържа температури 40-50 градуса. От батерията ли е и може ли да се направи нещо?

Здравейте

Батерията до сега колко често е била ползвана? Може би се амортизирала и затова да се изключва внезапно. Също може да се е получил някакъв проблем със захранването. Най-добре посетете сервиза на Viewpoint. От там ще установят какъв е проблема.

Възможно е и само една калибрация на батерията да оправи нещата, но все пак нека го погледнат.

Поздрави

Здравейте!

В какъв смисъл колко често - около 1 път в седмицата, ако това имате впредвид. Проблемът със сигурност е в батерията, защото на зарядно си работи нормално. Може би каъо съм държал батерията в лаптопа докато е бил на зарядно в продължение на много време се е повредила? Как се прави тази калибрация и кой сервиз може да посетя във Велико Търново?

Здравейте, отново!

Ето едно описание, как се кaлибрира батерия -> http://www.batteryland.bg/public/article/show/articleId/17

Ето и списък на оторизираните от Acer сервизи в стараната -> http://acer.gelectronic.com/service-acer/

А това е сервиза, който Ви трябва:

Велико Търново бул. България 41 062/ 600449
[email protected]

Надявам се да съм помогнал!

С пожелание за бързо отстраняване на проблема

Богдан

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0