thehorrorist

Acer Aspire 6920G multimedia ?

4 posts in this topic

Здравейте, много четох и много неща изтеглих, но нищо не помогна.. за това поствап топик с молба за помощ.

Откакто си сложих Уин 7 се появиха следните проблеми:

Каквито и драйвъри да сложа (за звук, за мултимедииният тъч-скрийн, за камерата, микрофона) нищо не тръгва, звука е отвратителен, каквото и да натискам, получавам зелен текст "Disable Arcade Console" без Enable, не ще да го пусне и това е. Камерата ми работи само при включен скайп, но не мога да я намеря и активирам отделно .. микрофонът ми пък въобще го няма..

Дайте ми идеи за драйвъри, защото обновявам с всякакви програми, но резултат няма ...

Благодаря предварително.

e-mail: [email protected]

Ако не си проверил за драйвери виж тук - http://gd.panam.acer.com/home/ . А относно камерата и на мен нещо не ми работи в скайп(лаптопа ми е Acer Aspire 5738g), но напиши в търсачката на старт менюто Acer Crystal Eye Cam и ще ти се появи програмата за камерата на лаптопа(ако ти е такава вградената камера де). Това е общо взето, за друго немога да ти помогна, тъй като си дал прекалено малко информация. Пробвай да направиш скрийншоти го постни тука, тогава ще е друго положението :)

Дам, наистина мн. лошо инфо съм дал, значи става въпрос за това, че откадето и да изтегля драйвъри ми дава най-малко грешка (за камерата) инсталлват си се драйвърите, при отваряне на крисъл ай егзето ми дава грешка, не успях да стартирам програмата.. в скайп си раобти, но ако искам да я пусна през CE не става.

Иначе, голямият проблем е, че тъчскрийна не ми работи, ето, сложих драйвърите от сайта, който ми даде, слгал съм ги и преди.. и пак не работи .. много ме е яд.

Дам, наистина мн. лошо инфо съм дал, значи става въпрос за това, че откадето и да изтегля драйвъри ми дава най-малко грешка (за камерата) инсталлват си се драйвърите, при отваряне на крисъл ай егзето ми дава грешка, не успях да стартирам програмата.. в скайп си раобти, но ако искам да я пусна през CE не става.

Иначе, голямият проблем е, че тъчскрийна не ми работи, ето, сложих драйвърите от сайта, който ми даде, слгал съм ги и преди.. и пак не работи .. много ме е яд.

Camera Not Found , touchpad synaptic си е за "мишката" ,а на мен ми трябва за мултимедията (все пак замо заради "синята джаджа" съм го купил този лаптоп) не работи..

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...