Guest Gost-1726

Acer Aspire V5-431

32 posts in this topic

Приятел лаптопите от 15 инча също могат да бъдат компактни и мобилни. Но нали ще ти натежи на теб, пък да вземеш да се схванеш ... :(

Първо... приятел? Не мерси... предпочитам да съм си алфа /дано схванеш/

Второ... ти не беше ли за харектеристиките? Сега ми говориш за мобилност?

Трето... IQ-то ми е много над средното ниво в България и да ти призная... понякога се учудвам на човечета като теб.

За да не бълвам празни приказки....

Човече като теб се намесва в тема.. която вече е решена и е обсъдена. И човече като теб смята, че щом той казва нещо - значи е така.

Човеченце като теб... повече няма какво да каже.. и защо пък да не мине на другия бряг /не говоря за половия бряг/.

Все пак искам да предположа...

лаптоп -> таблет -> мобилност -> ?!?!?! какво следва: а) телефон с 7" б) игрова конзола /xbox 360,playstation/ в) защо пък не и Smart TV

Edited by vvip

не се занимавайте с тоя! до колкото разбирам основното приложение на лап топа според него е да "подкара" фифа 2013..... жалка история :mellow:

Ето ви една компактна машина на прилична цена - http://laptop.bg/laptops-dell-Inspiron_5521-dell_inspiron_5521_5397063334971

1.Не съм ти прятел а ме наричаш ''БРАТО'' ?!

2.Не е ли по-добре и характеристиките и мобилноста да вървят заедно?

3.Въобще не ме интересува IQ-то ти. (Добре, че сам се хвалиш)

4.Acer-те неставали, били греели с AMD особенно и т.н., при мен защо ги няма тези проблеми или пък при човека, който ми го препоръча (той го има от доста повече време)? Едно нещо като се сравнява по параметри се сравнява и по пари, защото за 800лева извади по-добър и мощен лаптоп и ще слагаме снимки с резултати от тестове. Имам познати, който са с така наречените интелски карти, дори новото NFS не ще да им върви, а са дали повече пари от мен, а реално с нищо не ме превъзхождат - напротив! Не случайно AMD са предвидени за игри, а игрите са нещото което най-много натоварват лаптопа!

FIFA 2013 е просто пример за една нова и лека игра, нали аз нямам мобилност, моят е с регистрация "само за игри" :D

Осатавам с разбиранията, че мобилният лаптоп не е за игри, а за това да ти е по-лек и по-удобен (аз нямам такива проблеми с моя, а го мъкна къде ли не! Филма ми е на приличен екран, гейминга ми е супер, бързина и прилична работа на всяка използвана програма, единственното което го оценявам като минус е това, че няма блутут).

Говорите за мобилност? Тази батерия не ми вещае много мобилност - Батерия 4-клетъчна (до 3.17 часа живот по данни на laptop.bg) Мога да се съглася с това, че на жена не и трябва голям лаптоп, но немога да се съглася с този процесор който са му сложили, това е за мен най-главната причина да не ми допадне модела!!!

Edited by goodofwar

Само единият ми крак на стола е по-интелигентен от теб?

Понякога се изумявам от кретенията...

goodofwar, on 21 Mar 2013 - 23:42, said:
1.Не съм ти прятел а ме наричаш ''БРАТО'' ?!

Явно не го схвана... опитай пак, моля!

2.Не е ли по-добре и характеристиките и мобилноста да вървят заедно?

И да... и не...

Да хващаме темата с охлаждането?

3.Въобще не ме интересува IQ-то ти. (Добре, че сам се хвалиш)

Тук няма как да не се съглася... като гледам и твоето не те интересува.

4.Acer-те неставали, били греели с AMD особенно и т.н., при мен защо ги няма тези проблеми или пък при човека, който ми го препоръча (той го има от доста повече време)? Едно нещо като се сравнява по параметри се сравнява и по пари, защото за 800лева извади по-добър и мощен лаптоп и ще слагаме снимки с резултати от тестове. Имам познати, който са с така наречените интелски карти, дори новото NFS не ще да им върви, а са дали повече пари от мен, а реално с нищо не ме превъзхождат - напротив! Не случайно AMD са предвидени за игри, а игрите са нещото което най-много натоварват лаптопа!

2 птички пролет не правят!

О, извинявай... пак няма да го схванеш!

Жокер: това е поговорка

И като за край....

Вземи си лаптопа и отиди в даскало играй фифа в междучасията. От това до никъде няма да стигнеш.. както вече забелязахме.

Надявам се да ти бъда полезен.. като ти кажа, че ти е нужно повече четиво. Може да се ориентираш и към чуждестранни форуми.

п.с. Успех на полуфиналите... /е сега вече ако не схванеш.../

Всъщност програмите за конвертиране на файлове товарят най-много, особено ако са и за видео обработка. И както написах по-горе, този Celeron сигурно ще покаже по-добри резултати от твоето AMD при еднонишкови процеси. (ако знаеш какво е това)

Пресен пример, какво се случва с AMD базираните лаптопи -> http://forum.laptop.bg/index.php?showtopic=42442

Преди половин година какво ти написах, спомняш ли си? Че Acer-ите държат по-високи температури и че AMD процесорите греят, особено в комбинация с дискретна видеокарта. Отделно ти написах, че при А серията нещата уж са оправени и може да нямаш този проблем, но да имаш едно на ум. Също нали ти споменах за предимствата им откъм графична гледна точка? Казвал ли съм ти да не го купуваш? Не. Тогава какъв ти е проблема? Радвам се, че си направил добър избор и че ти върши работа. Само не претендирай, че всеки трябва да си купи като твоя лаптоп, щом има 800 лева, независимо за какво ще го ползва. Както се казва, за всеки влак си има пътници. :)

Много ясно, че човек, ако иска да играе игри, няма да му препоръчам някое слабо Intel-ско видео, освен ако не иска просто да припалва от време на време някоя игричка като Fifa 13, а през повечето време да работи. (HD 3000 и особено HD 4000 палят доста игри, разбира се не може да се очаква много)

А и най-малкото, ако AMD-тата бяха толкова добри, то защо те не са в момента водещия бранд в производството на мобилни чипове?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...