Sign in to follow this  
Followers 0
goodofwar

Acer Aspire 5560G - Темперетура

10 posts in this topic

Здравейте искам да ви попитам каква нормална темперетура трябва да потдържа. Характеристиките са:

AMD QUAD CORE A6- 3420 1.5/2.4 Video ATI6520 + ATI 7660 , 500 HDD , RAM 6 GB DDR3

Обикновенно е между 40-45 градуса, като пусна някоя по тежка игра след около час става 55-58, рекорда ми е 63 градуса на около 2 часа игра ....

Edited by goodofwar

Тези градуси на какво, дай всичко процесор, видео карта, хард диск....

Мисля че за тези температури само мога да си мечтая, прекрасни температури държи колега, нали не си имал някакви проблеми.

Мисля че за тези температури само мога да си мечтая, прекрасни температури държи колега, нали не си имал някакви проблеми.

Не съм имал, въпреки многобройните убеждения на модератора "god_15", че AMD греели много, странно защо не се изказа за снимките ми с темперетури.Ще сложа снима след 1 час играене на фифа 13 на haig детайли.

Edited by goodofwar

Същото ме пита и на лично, защо да пиша и тук? Супер са ти температурите в момента. Дай да видим и speed fan какво показва, така и така си започнал. :) И не си отбелязал с или без охлаждаща подложка е. Лятото, когато започнат жегите, тогава ще е най-голямото изпитание за лаптопа. Който и да питаш, ще ти каже, че AMD процесорите имат проблем с високи температури. А относно "A" серията ти писах, че не съм я тествал и да си имаш едно на ум, ако го вземеш лаптопа.

Не съм си взимал подложка, защото няма смисъл работи перфектно. Лаптопа го ползвам предимно вкъщи където темперетурата е 28-30 градуса. Колко да са тия жеги в България като се има и в предвид нашето голямо лято 2 месеца. Ще дам още снимки.

Edited by goodofwar

От колко време си с този лаптоп колега и по точно колко време от както е излезнал от магазина

От колко време си с този лаптоп колега и по точно колко време от както е излезнал от магазина

От 4 месеца съм с него,това е точният модел - http://pcstore.bg/laptopi/ACER-4/ACER-Aspire-5560G-Black-4GB-NX-RUREX-020-4622?gclid=CJHLgOyxg7YCFcRQ3god2B0ANw (само, че моят е с 6ГБ РАМ) Игрите си тръгват без проблеми, за тези пари е най-доброто и бие по всички показатели картите на HD3000, HD4000 и HD4500 .... Вградената карта на ATI 6520 + мощната ATI 7670 си казват думата :) Лаптопа е с карбонова покривка.

Снимка от SpeedFan - http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/e6569dba67de81c267e8c10dbfaadc91/screeeens4

Edited by goodofwar

Според мен лаптопа е страхотен и все пак на 4 месеца какви проблеми да има, докато е в гаранция и всичко му тръгва натискай яко...

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0