Sign in to follow this  
Followers 0
ale1234

acer aspire 5732z Проблем

10 posts in this topic

Здравейте имам 2 въпроса към Вас :)

Нов съм във форума и изобщо не съм на ''ти''с техниката.Днес си взех лаптоп от заложна къща.Всичко му е добре освен че е с Windows7 и има някакъв администраторски акаунт който не ми позволява да инсталирам нищо.Цял ден се ровя из нета да намеря начин,но не става.

Вторият ми въпрос е,ако трябва да се преинсталира имам някакъв диск на WindowsXP който като го сложа и почва да преинсталира с него ще стане ли или не.Много се извинявам за глупавите ми въпроси,но нямам и познат към когото да се обърна.Благодаря предварително

Здрасти,

това за акаунта да не те притеснява. Преинсталирай си на чисто и това е.

ХР за какво ти е? Качи му 7-ца, ще работи чудесно машинката. Ако все пак искаш да е ХР, или ти трябва диск с интегрирани сата драйвери за диска или от биос да смениш режима на работа на диска от SATA/AHCI на IDE (ако разбира се, имаш такава опция).

Може да си е свикнал да работи с XP ...

Edited by vertexe

Ем аз да съм казал, че не може да го ползва.. Ползотворен пост....

Ако инсталираш XP, ще имаш проблем с намирането на драйвери - ще трябва да ги издирваш един по един. Не, че е невъзможно, но съдейки по първия ти пост, няма да бъде лесно. Най-добре го дай някъде да махнат администраторската парола за 2 минути и го ползвай така.

Във Hirens CD има чудесен инструмент за тази цел,никога не ме е подвеждал,за около 5 мин.си готов.А колкото до Latitude,всички твои постове са брилянтни и на място,а?Браво!

Мислех да не ти отговарям, но с риск да си навлека Warm и да оспамя темата на човека....

- между ползотворен и брилянтен има разлика...

- в моя пост не съм казвал да не се ползва XP. Много ясно, че ако човека иска ХР ще си го ползва, ако е възможно разбира се.

- и в последният си пост намираш ли ползата? Кой Hiren's, кой инструмент, как се работи с него... Човека е написал, че не е много наясно с техниката, аз го натирих да търси опция в биос-а и да си намери подходяща дистрибуция с интегрирани драйвери, а ти направо го заби в 99-та глуха. Сега разбираш ли какво исках да кажа?!

Не си прави труда да ми отговаряш или ако отговаряш, нека е на лично. Достатъчно оспамих темата на човека.

Поздрави, лека и приятна на всички.

Ale,в Hirens v.6.3 и 6.4 има инструмент"ресет администраторска парола",начална страница на диска,инструкциите са написани ясно в отделни точки,чети внимателно,след 10 мин.ще имаш отключена система.На "героя" на темата" му предлагам,ако няма какво да пише по темата,да си пише домашните и в леглото.

Подкрепям смяната със седмица, това в хериъна работи безотказно но не вярвам че ще се справи :)

от друга страна за седмицата има стъпка по стъпка инструкции и не може да сбърка :)

ама и вие сте смелчаци... лаптоп от заложна къща и то без пълен тест...преди да се купи

Дано да има късмет човека

Пак общо взето е уцелил приличен модел. Друга е темата за спонсорирането на лихварите-изкупчици на крадени вещи....

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0