Sign in to follow this  
Followers 0
Sissy

Проблем : При всяко движение гасне!

2 posts in this topic

Здравейте : )

Имам лаптоп от около година :

acer-aspire-5612-wlmi.jpg

Купих го от мой приятел и си бачкаше без проблем. Не го използвах много защото имам и два стационарни компютъра + служебен, но започнах да го използвам доста активно и започна да ми дава следният проблем. При всяко по-рязко движение той се рестартира. Примерно сложила съм го намасата леко бутвам масата и той РЕСТАРТ, получава се и при докосване на кабела и т.н. Постоянни рестарти ? ? ? Не ми се струва много нормално Принципно работя в сферата на информационните технологии, но до момента не съм се сблъсквала с подобен проблем.

Притесняваме, че загравя доста и мисля да му купя охлаждаща поставка, но дали ще се реши проблема с постоянните рестарти :/

Ще се радвам някой ако има някакво обяснение да ми предложи и съвет какво да го правя

Здравейте,

Най-точно обяснение може да ви даде сервизът. Аз мога само да гадая.

Като го изключите от захранването и работи само на батерия, рестартира ли се пак?

Лятото лаптопите повече се нагряват и е добре, където им е вентилатора да не се допират до повърхност. Може да му подложите дебела книга, така че задната част да е във въздуха или подложка. Все пак и той трябва да диша и вентилира по някакъв начин, а като долната му част е затворена няма как да стане това.

Срещал съм подобен проблем при настолен компютър, когато захранването му е изгоряло, може случаят да е идентичен и наистина да имате проблем с охлаждането.

Поздрави,

Joro

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0