Sign in to follow this  
Followers 0
Malefactor

Acer Aspire 7738G

37 posts in this topic

Здравейте !

Искам да си взема този Acer, но се колебая кой точно да е

искам да взема най доброто и изгодно предложение от тия които са в сайта

моля ви за съвети ;p

Acer Aspire 7738G - 1

Acer Aspire 7738G - 2

Acer Aspire 7738G - 3

Acer Aspire 7738G - 4

Acer Aspire 7738G - 5

аз съм се спрял на четвъртия вариант, благодаря предварително

Определено най-добрия вариант си се спрял, едва ли има по добра машина на пазара в момента.

Ние специално сме тествали видео картата и се оказва че показва най-добрите резултати.

Това е лаптоп който е правен за забавление, няма игра или приложение което да му се опре.

Поздрави

Ники

Да, не му мисли а го грабвай стига да имаш бюджета. Единствения минус му е, че е тежичък, но ще свикнеш :)

Благодаря за отговорите в номер 5 цената е по висока явно заради блу рей-а, който няма да ползвам и за това мисля за номер 4 :)

Определено най-добрия вариант си се спрял, едва ли има по добра машина на пазара в момента.

Ние специално сме тествали видео картата и се оказва че показва най-добрите резултати.

Това е лаптоп който е правен за забавление, няма игра или приложение което да му се опре.

Поздрави

Ники

pozdravi dobre ama molq te shtom si testval izprati mi draiveri na [email protected] shtoto ve4e she go metna prez prozoreca toq shiban laptop poburkah se s teq draiveri a puk vashiqt zip file deto ste uploadnali e preeban...

pozdravi dobre ama molq te shtom si testval izprati mi draiveri na [email protected] shtoto ve4e she go metna prez prozoreca toq shiban laptop poburkah se s teq draiveri a puk vashiqt zip file deto ste uploadnali e preeban...

имам и още едно питане...като натисна fn+f4 и не ми заспива както и в start menu на windows немога да дам sleep като го затворя също не заспива ...с виста 32 битова съм ....

имам и още едно питане...като натисна fn+f4 и не ми заспива както и в start menu на windows немога да дам sleep като го затворя също не заспива ...с виста 32 битова съм ....

vsi4ko ve4e e nared..blagodarq na ekipa na laptop.bg za pomoshta!

Имам същата машина(номер 5) ,и тъй като не обичам уиндоус виста си сложих ХП.Проблем имам в момента със неразпознато устройство в дивайс менаджера,блутуута ми не работи(като И той ми стои неразпознат в ДМ-а).Иначе е много добър за гейминг ,тествам го постоянно със всевъзможни резолюции и приложения.Ако екипът на лаптоп.бг може да помогне с проблемът ми с блутуута моля пишете на [email protected]Другото за което искам да попитам е мога ли от някъде да си изтегля драйвери за УиндоУс 7.Благодаря ви предварително.

Zdraveite

Predi da kupia i az Acer Aspire 7738G - 4, triabva da znam sus sigurnost 4e Second Life (www.secondlife.com - free download) raboti bez problem s nego.

Ima li vuzmojnost da se prodva ?

Blagodaria

Е нормално е да тръгне ... щом новите игри не му се опират :) аз също съм му хвърлил око на този лаптоп и скоро време ще се здобия с него. Само незнам как ще се справя с охлаждането понеже ще го използвам за звукообработка и записи и да непрегрява

Е нормално е да тръгне ... щом новите игри не му се опират :) аз също съм му хвърлил око на този лаптоп и скоро време ще се здобия с него. Само незнам как ще се справя с охлаждането понеже ще го използвам за звукообработка и записи и да непрегрява

Da i az predpolagam, no iskam da sum siguren predi da platia. Tova sa 2200 Lv ...

Изчерпали са се от наличност.

Аз съм с Acer Aspire 7738G - 1. Много съм доволен от покупката. Всички нови игри вървят на максимални детайли. Най-слабото нещо в тази конфигурация е процесора, макар да ми е достатъчен, всичко друго по хардуера е на 6. Няма блутут, да не се мъчите с драйвери, макар че има бутон за активирането/деактивирането му. Сложил съм Windows 7 Ultimate x64 и направо "лети" - има драйвери на сайта на Acer. Цената му е много добра, няма да намерите подобна конфигурация при конкуренцията на такава ниска левова стойност.

Edited by sirgeorge

рамта на 7738G 2х2Gb ли е или 1х4Гб? Колко са слотовете и има ли начин да го поръчам с 8 гб рам понеже никаде ненамерих да се продава 4 гб рам ( на една плочка ) ДДР3 за лаптоп.

рамта на 7738G 2х2Gb ли е или 1х4Гб? Колко са слотовете и има ли начин да го поръчам с 8 гб рам понеже никаде ненамерих да се продава 4 гб рам ( на една плочка ) ДДР3 за лаптоп.

2x2GB

рамта на 7738G 2х2Gb ли е или 1х4Гб? Колко са слотовете и има ли начин да го поръчам с 8 гб рам понеже никаде ненамерих да се продава 4 гб рам ( на една плочка ) ДДР3 за лаптоп.

2 слота по 2GB.

Все още не се продава плочка от 4GB ram памет, очакваме я в скоро време.

Колко са слотовете и има ли начин да го поръчам с 8 гб рам понеже никаде ненамерих да се продава 4 гб рам ( на една плочка ) ДДР3 за лаптоп.

Няма смисъл от повече рам - аз съм със 5738G - същия като 7738G, само че е 15,6 инча и с АТИ видео карта - ползвам Win7 Ultimate 32bit със PAE (работи с всичките 4гб рам) и до сега повече от 70 процента от рамта не съм ползвал, а го мъчих със всякакви игри и програми :D

Интересно ми е как процесора работи на 800 пък рамта на 1066 ?

и двете работят на 800мхз, сложили са ддр3 памет с цел реклама :mellow::angry:

мм да май май е така :) а всички ли видео карти на този модел са ддр3 понеже в някой сайтове за същият модел карта пише че е ддр2 ?

Здрашевейте, днес си взех въпросният лаптоп.

Гледах в сайта на acer драйвери но там има два за камерата два за модел, за видео карта и незнам кой да сваля.

Айде някой да даде точните драйвери който трябва да се инталират.

:)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0