Sign in to follow this  
Followers 0
AsparuhNaydenov

Проблем с зарядното на HP

8 posts in this topic

Имам проблем с зарядното на лаптоп qompac 6910p.Като сложа зарядното го сложа в буксата индикатора показва че не работи и трябва да го притискам силно или да го въртя докато е вкаран в буксата за да захранва лаптопа.Според мен може зарядното да прави лош контакт но искам да прочета и вашите мнения относно проблема и решаването му.

Аз залагам на разбита букса. Пробваи с друго зарядно дали ще прави така.

Разбита букса и от мен!Кофти ремонт,при някои модели-мисия почти невъзможна/просто не си струва цената/

vertexe, защо да е кофти ремонт.. на този модел примерно се сменя сравнително лесно, стига да внимаваш повечко :)

А и тия зарядни имат навика да се скапват точно там, където кабела влиза в буксата...

Не познавам подробно този модел,но съм отварял машини, на които буксата минава през цялото дъно/всички POWER BOARD,блу тут и за каквото се сетиш,са нанизани на крачетата на буксата/,като направим уточнението,че всяка от платките е многослойна...който се занимава с това,знае какъв кошмар е това :)

Не познавам подробно този модел,но съм отварял машини, на които буксата минава през цялото дъно/всички POWER BOARD,блу тут и за каквото се сетиш,са нанизани на крачетата на буксата/,като направим уточнението,че всяка от платките е многослойна...който се занимава с това,знае какъв кошмар е това :)

Явно нищо не познаваш?

Буксата не преминава през дъното на никой модел , нещо си се объркал?

Преминава захранването й естествено , но не и буксата!!!!!

Спукана платка е друго , но не и проблемна букса!!!

проблема е буксата и моя лаптоп е xp кабела които влиза в буксата се е разпоил това е проблема , и аз имах саштия поаблем , 100 процента сам сигорен , 899733677 обади се и 6те ти кажа какжо да направиш аз да не купуваш ново зарядно.

проблема е буксата и моя лаптоп е xp кабела които влиза в буксата се е разпоил това е проблема , и аз имах саштия поаблем , 100 процента сам сигорен , 899733677 обади се и 6те ти кажа какжо да направиш аз да не купуваш ново зарядно.

Леле мале , да ще Ти се обадя , ама като Ти виждам правописа и се стряскам и на сън.Надали , ще си перфектен в предсказанията си?Че и си сигурен , че ще набуташ , човека с тела.Що не му даде скайпа или имейл за тъпотиите си?

Напииши де , нещо смислено , та да Ти повярваме?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0