Sign in to follow this  
Followers 0
lazar_vtu

Забиване на звук

6 posts in this topic

Много често при игра, слушане на музика и гледане на филм, се наблюдава едно забиване на звука, за около 2-3 секунди, някой идея от какво може да е. Смених всичко, аудио драйвъри, видео драйвъри и си продължава. Доста е дразнещо. Модела е http://laptop.bg/laptops-sony-VAIO_E-sony_vaio_e_14_white като този , само където има и външна видео карта.

Edited by lazar_vtu

и аз го имам този проблем моя е само че черен същия модел и аз не знам от какво е даже е много гадно явно сме попаднали на дефектна партида

Това забиване е само когато слушаш музика от You tube . Аз си изтеглих КМ Player Слушам музика и играя игри ,И Нито веднъж Не ми засече :) Лаптопите Sony Vaio са много Добри. Аз вече работя 6-7 години с такъв лаптоп и не ми е създавал особенни проблеми :)

Здравейте! Преди 2 седмици си купих същия модел Vaio като показания горе. И аз днес забелязах, че като слушам музика се получава едно забиване. Помислих си, че може да е от Winamp-а и смених с BS player, но продължава да си забива леко. Бях отворила utorrent и си теглех филм. Дали може да е от това проблема?! Хич не ми харесва, че е току-що купен, а дава дефекти....

сменете си Window-са или аудио плеъра , Аз имам Sony Vaio от 5-6 години и само когато слушам музика в vbox7 тогава забива Лаптопа ми Слаб има 1.5 рам и 2х 1.73 процесор и на мен не ми забива ! Тейче не ми разправяите че е дефекна партида , няма да ви стане нищо ако отидете и питате в някои сервиз.....

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0