Sign in to follow this  
Followers 0
ivanvazov

Проблеми с вграден микрофон на Acer Aspire 5738G

11 posts in this topic

Здравейте, миналата седмица си купих лаптоп Аcer Aspire 5738g и съм много доволен, обаче един проблем не спира да ме тормози. С Уиндоус 7 съм и не ми работи вградения микрофон. Въобще не се чува, абсолютно нищо от това, което говоря. Можете ли да ми кажете какво да направя, за да мога да оправя този проблем. Благодаря ви предварително!

1 person likes this

И при мен съществува същият проблем.

Значи за всички, които имат този проблем намерих решението. Влизате в control panel -->hardware and sound на sound цъкате Menage audio devices и горе има един бутон recording. Там са ви показани всички микрофони. Цъкате на първия, давате Properties там цъкате levels и просто трябва да махнете mute и готово! Надявам се да бях полезен!

Edited by ivanvazov

Значи за всички, които имат този проблем намерих решението. Влизате в control panel -->hardware and sound на sound цъкате Menage audio devices и горе има един бутон recording. Там са ви показани всички микрофони. Цъкате на първия, давате Properties там цъкате levels и просто трябва да махнете mute и готово! Надявам се да бях полезен!

E nishto ne stana... :(

Решението е просто.Инсталирате драйверите си за sound cart-а и всичко ще е ок. Не гледайте това, че

я засича ОК , трябва да сложите driver.При мен така се реши проблема и имам вече 5.1 звук.

Здр., и аз си купих същия модел скоро и ми скъса нервите тоя микрфон:). Уш всикчо показваше, че е наред с драйвъритте, а не ме чуваха по скайп.Инсталирах драйвърите от линка и вече ми работи. Но на скайп теста си чувам гласа само в началото и след това заглъхва? Как мога да го оправя?

Здр., и аз си купих същия модел скоро и ми скъса нервите тоя микрфон:). Уш всикчо показваше, че е наред с драйвъритте, а не ме чуваха по скайп.Инсталирах драйвърите от линка и вече ми работи. Но на скайп теста си чувам гласа само в началото и след това заглъхва? Как мога да го оправя?

здравеите имам един малак проблем с съштия модел незнам к

ак да си извле4а операционата система win7 заедно с драижарите на диск някои можели да помогне ина4е немога да го преинсталирам

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0