Sign in to follow this  
Followers 0
rastureniq

Не коректен и лъжлив колега -xektop

9 posts in this topic

Здравейте, искам да споделя горчивият си опит да закупя батерия от много известният и " силно" продаващият 2-ра употреба лаптопи и части за тях xektop.

В неделя 20.1 .13 видях, че продава няколко лаптопа Toshiba Satellite C-серия на части и реших да му се обадя да проверя дали има в наличност батерия за тях, оказа се, че имал само 1бр която държала около 2ч и можел да ми я пратя за 38лв, аз се съгласих и се разбрахме да му пратя с SMS данните си, а батерията да бъде изпратена на следващият ден (понеделник 21.1. 13) с опция тест и преглед.

Вчера (22.1.13) отидох към 16:00 ч отидох в офис на Еконт с лаптопа и зарядното да тествам и какво се оказа.... нашият "колега" беше пропуснал да я изпрати, следва тел. обаждане след което едно мрънкане, ама ти кой беше, ама чакай малко, аз такова ... много части изпращам, , за утре ще ти върши ли работа , ама остави тел за контакт до 30 мин ще ти се обадя.

Направих забележка на "колегата", че отношението му не е сериозно, но се съгласих да се чуем след 30 мин все пак за 1 ден няма да се свърши света.

След 40 мин не ми се обади и реших, че може да е забравил и му се обадих аз, оказа се, че вече няма в наличност и се бил объркал, ама ако съм много държал щях съм след петъка да си я получа.

Направих остра забележка за некоректното му отношение към мен, при което той ми заяви

-"знам, ама какво да направя колега"

Не ми е проблем, че няма, проблема ми е, че 2 дни ме накара да чакам и в крайна сметка не вдигна един път телефона да ми каже, че не може да ми изпрати батерия, а през цялото време се държеше като "голям" търговец с хиляди пратки на който не знае адресите и получателите.

Ай сиктир, бре колега!

Edited by rastureniq

Ееееее - шса научиш с кой да работиш само ти ама айде :)

Всичко се случва , има далеч по-нелепи ситуации .. поне не си ощетен финансово , а само от към време /въпреки че понякога тези две неща са сплетени едно в друго:)/ ..

Аз лошо не съм видял от Xektop ..

Captain

Member Since 05 март 2013

OFFLINE Last Active Днес, 09:46

Ти пък откога имаш толкова дълбоко мнение за колегите във форума?

И да ти кажа с колегата Airburn поне 4 сделки направих за последната една година и всичко си е перфектно.

Ама какво се занимавам и аз с теб. Изобщо няма да те вземат под внимание.

Споделям мнението си за хектор, тотален измамник - закупих от него нещо, което не беше в статуса за който говорихме. Хекторе лекарства за децата си да купуваш с тези пари. Ако изобщо си успял да излъжеш някоя, щото освен крава друга не знам коя би ти вързала.

Captain

Member Since 05 март 2013

OFFLINE Last Active Днес, 09:46

Ти пък откога имаш толкова дълбоко мнение за колегите във форума?

И да ти кажа с колегата Airburn поне 4 сделки направих за последната една година и всичко си е перфектно.

Ама какво се занимавам и аз с теб. Изобщо няма да те вземат под внимание.

Горко им тогава на тези, кoйто не ме чуят...

Подкрепям негативните отзиви за този "търговец".Завлече ме с дребна сума.Не търгувайте с него,рискувате да ви излъжат.

Подкрепям негативните отзиви за този "търговец".Завлече ме с дребна сума.Не търгувайте с него,рискувате да ви излъжат.

Днес ме завлече с 55 лева за матрица, която не работи. Потребителя xektop е пълен измамник. Поръчах си матрица за HP 510, той ми изпрати матрица, която не й работи лампата след тест на 4 модела лаптопи от марките HP, Dell, Asus и Acer така и не светна, всички лаптопи са с изрядни инвертори и работещи матрици преди това. И имаше изкривен метален корпус на няколко места.