Sno0k3r

Проблем с Wi-Fi-то

35 posts in this topic

Значи Wi-Fi-то ми открива интернет достъпи, но неможе да се свърже. Ето сниимка

http://picbg.net/img.php?file=45b2599c466cec87.png

Лаптопа ми е Acer Aspire5738g

По-скоро е проблем на рутера към който се опитвате да се свържете и е въпрос на настройки.

Рутера с парола ли е? Трябва ли да въведете някакви по-специфични настройки?

Пробвайте с някой обществено достъпен безжичен интернет.

Този е такъв. Без парола е и странното е, че преди няколко дни си се свързвах и браузвах на свобода, а сега ппише, че съм се конектнал, но не ми зарежда страниците...

Имам абсолютно същия проблем със същия модел лаптоп.

До преди няколко дена ейсъра беше със уиндоус ХР и безжичните мрежи си вървяха перфектно. Днес качих уиндоунс7 и не ми дава достъп до същите вай-фай мрежи. Предполагам, че проблема е в уиндоуса, но не знам какъв е. Моля, помогнете :)

Имам абсолютно същия проблем със същия модел лаптоп.

До преди няколко дена ейсъра беше със уиндоус ХР и безжичните мрежи си вървяха перфектно. Днес качих уиндоунс7 и не ми дава достъп до същите вай-фай мрежи. Предполагам, че проблема е в уиндоуса, но не знам какъв е. Моля, помогнете :)

Открих проблема. Уиндоус7 си има драйвъри и не е трябвало да инсталираме други.

е аз не видях някои да е написла решемие на проблема; аз го имам същия.

Инсталирайте си правилните драйвери за уайърлеса и предполагам проблемите ще ви свършат.

zdraveite imam edno probllem4e:

prekarah si net i imam vraska,teglq no dokato teglq pusna li da gledam film stava nqkakav pik v procesora i compa zabiva.

tova se slu4va ponqkoga i pri nqkolko aktivni taba.

drugade osven v ku6ti nqmam tozi problem i v sa6toto vreme dug komp v nas ne zabiva

mojete li da mi pomognete?

blagodarq.

Мини си лаптопа с Ccleaner. Ще ти изтрие системните грешки и ще намали "пикът" на професора. Ако ми дадеш по подробна информация за лаптопа и за проблема, ще мога да ти дам по-надеждно решение на проблема.

Edited by god_15

Абе колега на всеки пост отговаряш това :):):)

Да не си от разработчиците....

Колега 99% ти забива заради флаша във фаерфокс ?

с firefox браузър си или с експлорер...

Най лесно ще разбереш като пробваш с друг браузър примерно гугъл хром

pak sam az zdraveite:)

mersi 4e se otzovahte na moq problem no ne e ot brauzera za6toto probvah i google chrome i explorer.

laptopa mi e :ACER ASPIRE 5740G

CORE I5 430M ati radeon 5650 HD 1G VRAM

4GB

640GB

ACER NPLIFY 802.11b/g/n

problema:

pusnat utorrent svalqm ne6to s po golqma skorost ot 1.3mb

sled tova puskam film da gledam i laptopa blokira,ni6to ne e aktivno svetlinite mu zamruzvat,pri kombinaciq ot ctrl+alt+del okolo 1 minuta,minuta i polovina (zavisi)mi se puska task manager i spiram filma ili torenta.tova se polu4ava dori i da pusna muzika.probvah s media player i umplayer i winamp...nz

ako sam sprql utorenta ponqkoga otvarqm 1-2 taba na youtube i se polu4ava sa6toto a ponqkoga pri 10 otvoreni nqma ni6to.

ako mojete da pomognete mnogo 6te sam vi blagodaren.

izpolzvam mtel(spectrumnet) 30mb

rutera e tehen i ehuawei.

blagodarq predvaritelno:)

Според мен проблемът е в софтуера. Но не знам точно къде. Намери ме по Skype. Име - god_15

Пич 3 лаптопа и 2 десктопа имах със същия проблем ...

отваряш няколко таба във фаерфокс с флш и всичко умира ... знам какво говоря повярвай ми

Edited by Dr_House

i as imam problem s WIFI mn 6te se radvam ako nqkoi miu pomogne kakto mi e wifi nali pokazva skali4ka za samiq wifi napravo e za4erknat 6te se radvam ako nqkoi mi kaje kak da go opravq

fn+F(1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 или 12) На един от F бутоните имаш лепенка с изображение на антена. Него трябва да натиснеш в комбинация с FN бутона. Ако не стане, издърпай най-новите драйвери за WiFi-то на лаптопа от сайта на производителя.

А ако използваш и кирилица ще ни улесниш при четенето и ще ти помогнем много по - бързо :)

i as imam problem s WIFI mn 6te se radvam ako nqkoi miu pomogne kakto mi e wifi nali pokazva skali4ka za samiq wifi napravo e za4erknat 6te se radvam ako nqkoi mi kaje kak da go opravq

Провери ли дали не си спрял WiFi-то от бутоните ?

Някой лаптопи имат копченце някъде по корпуса.. просто го включи

Значи, проблема ми е, че наскоро си сложих рутер за уай-фай, но не мога да се свържа към него. Само с кабел става и засега това ми върши работа, но щом искам да вляза от лаптопа или от телефона ми показва грешка. Променях настройки, търсих в интернет, но не намерих заящо имам този проблем.

Значи, проблема ми е, че наскоро си сложих рутер за уай-фай, но не мога да се свържа към него. Само с кабел става и засега това ми върши работа, но щом искам да вляза от лаптопа или от телефона ми показва грешка. Променях настройки, търсих в интернет, но не намерих заящо имам този проблем.

Какъв ти е рутера и кои ти е интернет доставчика.Какви настройки си му правил и каква грешка ти изписва.

Променя ли начина на криптиране на паролата?

Провери си настройките на рутера,доставчика ти как доставя нета при теб,статично IP,динамично IP,PPOE връзка ли е,и т.н.Много работи можеш да омажеш,викни някой дето ги усеща работите...

Здравейте. Имам нужда от помощта ви. След кратко време, прекарано от племенникаZdraveyte. Imam nujda ot pom ми пред компютъра ми, се озовах с деинсталиран софтуеър за wifi и сега единственния начин за свързване с интернет ми е чрез кабел. Моля ви за добър съвет :-)

Благодаря предварително

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...