Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Miro

Acer Aspire one happy

11 posts in this topic

Здравейте. Взех си този лаптоп http://www.pazaruvaj.com/prenosimi-kompjutri-c3100/acer/aspire-one-happy-2dqb2-atom-n450-1-66ghz-1gb-250gb-10-1-p45789653/

Втора употреба обаче страшно много бави едвам влиза в интернет. Процентите на оперативната памет не са под 65 а за процесора са 97-100. Имате ли някаква идея от какво може да е? Дали е за преинсталация. Лаптопа е в гаранция още до 2014 год. човека от който го взех ми каза че е използван около 5-6 месеца

N450 с Hyper-Threading-a има прилична производителност. С каква операционна система е, какви приложения са стартирани? Много зависи какъв е и вида на активните процеси.Според мен най-добре направете нова чиста инсталация, като за начало.

С ccleaner си изчисти регистрите, и виж в task manager-a кои процеси товарят най-много и ги спри. Ако не знаеш, кои точно да спреш, то приложи една снимка в следващия си пост, за да те насочим.

С Windows 7 Starter съм. значи когато всички приложения са затворени е към 60% а когато съм в интернет 90-97-100%. А пък рам паметта в момента е на 72%. Сега ще изтегля ccleaner и ще ги изчистя.

Изчистих ги ... същата ралбота...task manager-a се отваряше до колкото помня с Ctrl + Alt + Del ?

Изчистих ги ... същата ралбота...task manager-a се отваряше до колкото помня с Ctrl + Alt + Del ?

Да и само, а досега щяхте да сте забравил, че сте преинсталирали.

Супер, само че виждаме 1/5 от активните процеси. Свалете Security Task Manager и проверете кой процес изразходвано процесорно време е най-високо и съответно кои процеси товарят процесора.

Мире, пак половинчата работа. Колегата е посочил линк, или използвате Windows 7 USB/DVD и прочие.Направете една бутваща флашка с имидж на ОС и преинсталирайте.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0