Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Doshkov89

Acer Aspire Още Рам ?

9 posts in this topic

А може ли да ми дадеш линк примерно към такава памет която ми трябва със цена ?

Нова на Kingston - http://laptop.bg/ram_memories-kingston-2gb_ram_kingston_1066mhz

Ако се разровиш, може и по-евтини да намериш. Също може да потърсиш и втора ръка по форумите или тук, в раздел Борса.

Човека които ми прави компютъра ми каза,че може да ми сложи 2 ГБ за 25 лв.Не съм искал подробности,но ставаше въпрос за чисто нова.Незна каква марка ще е....
Каква ще е разликата от сега с 2 ГБ и след като си сложа 2 ГБ още...да стане 4 ГБ ?

Разликата е, че спокойно ще можеш да си сложиш 64 битова ОС и да ползваш повече програми едновременно.

Гост_doshkov89_*, марката няма значение, важното е да е съвместима с вашата, която е налична в лаптопа. Предполага се, че би трябвало да ги тества, а дали е друга тема.

Това да не е от промоцията, една памет на цената на четри? Вземи им кажи да си коригират цените, вместо да правят копи/пейст на малоумни новини.

P.S сега видях, че става дума за DDR2, така че по-става, но на автора не му влиза в употреба.

Edited by GeorgeN

Аз пък сега забелязах, че съм дал линк към DDR2 памет и се чудих, защо е на тази цена. <_< Ето линк към DDR3 1066MHz.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0