Sign in to follow this  
Followers 0
Tolko

DELL D600 i D610

11 posts in this topic

Здравейте искам да попитам, защото вече се обърках тотално, имат ли двата модела блутут или не? Решил съм да си вземам за работа един от двата вида и се колебая много. Много ще съм благодарен ако ми помогнете :)

Добра вечер

Въпроса ти ме накара да се замисля. На няколко метра от мен има младеж,който ползва Latitude D 600,със сигурност на неговия няма блутут. За D610 не съм много сигурен дали има вграден.. Както може би знаеш,винаги можеш да си закупиш външен блутут. :)

чудя се защо се занимаваш с тази стара серия на DELL,в момента има доста атрактивни предложения... По-добре си вземи нов модел. :)

С уважение: Иво

Ама май има, собственик на D 600 каза, че имал. Кой ме лъже сега? Няма как да разбера освен ако не си взема лаптопа, както и да е благодаря за отзива. Поздрави :) :)

Здравейте,

аз съм с Dell Litatude D600 и на моя няма bluetooth. Заводски има оставена лампичка за такова устройство и място вътре в кутията(под клавиатурата) за такъв хардуер, но няма нито устройството, нито настройки за bluetooth в биоса. Което ме навежда на мисълта, че или има модели D600 с bluetooth или на тази "платформа" се произвеждат модели сходни, на които се слага.

Дано съм бил полезен.

Д600-Опция, може със може и без, зависи от поръчаната конфиг.

Д610-вграден.

С DELL D 610 съм и няма bluetooth и при мен е така може с или без, има иконка за bluetooth, но всъщност няма инсталиран,само D620 има със сигурност!!!!

Но аз си имам друг проблем, моя много прегрява до 40гр. Каква може да е причината, докато грееше само отдолу купих му охладител, сега вече и под матрицата пари !

КАКВО ДА НАПРАВЯ ВЕЧЕ НЕ ЗНАМ!

СПОДЕЛЕТЕ МНЕНИЕ ИМАЛИ ЛИ СТЕ ТАКЪВ ПРОБЛЕМ С ТОЗИ МОДЕЛ И КАК СТЕ ГО РЕШИЛИ!!!!

Много ми е удобен , не искам да го отписвам още!

Блутуута е опция - аз си купих за 5-6$ оригинален от е-бей. Искам да попитам 40гр прегряване ли му викат вече :)

Аз в работата имам 4 ри d630 всички са с блутут

620-ката и тя има място за блу-тут, ама моят само кабела му стърчи :)) иначе и опции в биоса имам за блу-тута

Edited by Dark_Red_Rose

Аз съм със 630-ka , проверих под капака няма плочката на блутута но има място за нея, мисля да купя и да сложа. Интересува ме в биоса къде да проверя дали го има опционално ?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0