Argonaut

LENOVO T 420

8 posts in this topic

Взимам си думите назад за LENOVO t420 и той не е стока! На 6 месеца и вече даде фира, появи му се черта на дисплея. Дайте предположения. Благодаря!

Една от най-честите причини е лош/дефектен инвертор, но съм сигурен че по-разбиращите ще напишат още поне 5 причини.... дано да се оправи!

Колега дай малко инфо за тая черта тъмна ли смисъл неосветена сменя ли се цвета и т.н

ужас мирише на ново и се оака, чартата е цветна в смисъл не черна на бял фон синя на черен бяла някъкви инверси на основния цвят БЛГДР

Поне според мен е самата матрица,изключвам инвертора защото до колкото знам той е само за подсветката на матрицата.Пробвай с някоя друга матрица такай най сигурно ще разбереш, даже преди това пробвай на външен екран да видиш как ще е някой монитор или телевизор.Другото което ми идва на акъла е да извадиш лентовия кабел който е от дъното към матрицата и пак да го сложиш.А бе той не е ли гаранционен????

Edited by SpliFF

sazalqvam do admin,na pc dato polzvam qvno imam problem s kirilizaciqta ,na drugia nqma problem,zatova nqloi pat pisa na slokaviza:garanz ima vednaga kazaha che sam natisnal kapaka i za tova e taka,i vednaga remonta s pari

sazalqvam do admin,na pc dato polzvam qvno imam problem s kirilizaciqta ,na drugia nqma problem,zatova nqloi pat pisa na slokaviza:garanz ima vednaga kazaha che sam natisnal kapaka i za tova e taka,i vednaga remonta s pari

Значи проблема се диагностицира от разстояние...без да са го погледнали ?!?!?!? Ако това е така... си е чиста проба некоректност и подлежат на наказание!

Благодаря на всички които дадоха мнение ,вкраина сметка е подменена матрица гаранционно.Останаха ми главоболия е логистика която платих и чакане. А като заключение каквото и да е от Т серията на think pad си струва всеки лев.Моля темата е приключена.БЛГДР

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...