Sign in to follow this  
Followers 0
fore

Как се влиза в BIOS-а на това Sony: SVE1512P1EB - SOLVED!

6 posts in this topic

Как се влиза в BIOS-а на това Sony: SVE1512P1EB. Предполагам, че е по-коректно да напиша UEFI, но въпроса е ясен. Пробвах всички F клавиши, TAB, DEL, Insert и нищо. За пореден път се убеждавам, че Сони много обичат да усложняват нещата :(.

Edited by fore

Сони много обичат да усложняват нещата :(.

Нали,прочем - assist.

Благодаря на @GeorgeN. Само да уточня, че за да се влезе в BIOS-a трябва лаптопа да е изгасен! Тогава се натиска клавиша "Assist" и се влиза в едно меню, от което може не само да се влезе в БИОС-а, но и да се достъпят много други сервизни функции. Пиша това защото имам чувството, че не само на мен ще ми се наложи да инсталирам Windows 7 на подобен лаптоп. Windows 8 sucks!

Ако питате мен SONY VAIO , в частност серия S, са направо отврат....преди няма и месец се сдобих с SVS1511N3ES....е повярвайте сумати нерви изхабих....вентилаторът бучи като за световно и то почти непрестанно, да не говорим , че се наложи преинсталация след няма и 2 седмици и поввярвайте-знам къде влизам и колко малко е ползван през това време...С две думи супер разочарование за мен...Би ли споделил как е твоят вентилатор? Мамка му дори сега докато пиша вентилаторът се включва,а корпусът е съвсем леден.....

Лаптопа е при шефа и няма възможност да го следя, но не си спомням вентилатора да се е включвал често. Или пък да е шумял в повече. Но съм 100% съгласен, че SONY е просто една прехвалена марка. И скъпа...

Много хвалена марка но Уви е далеч от истината , зарибяваща почти всяка девойка и после Ъц почват се проблемите .! Само да уточня че една диагностика в техен сервиз е кам 90 лв.Дерзайте

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0