Sign in to follow this  
Followers 0
JoroKalev

Въпрос за лентов кабел към матрицата за Acer Travelmate 2428

5 posts in this topic

Здравейте, колеги! =] Счупих си матрицата на лаптопа (acer travelmate 2428awxmi) и реших да си купя нова. Купих си, но пак не тръгна. Дори не му светна екрана (нали знаете как като си включите лаптопа и пак е черен екран, но по-светъл). Реших, че е от лентовия кабел от дънната платка към матрицата. Въпросът ми е дали всички кабели за Acer ще станат или само за Acer Travelmate, или за Acer Travelmate 2428? Благодаря предварително =]

Edited by Vajeto

Въпросът ми е дали всички кабели за Acer ще станат или само за Acer Travelmate, или за Acer Travelmate 2428? Благодаря предварително =]

Не!Няколко модела са със същия "лентов" кабел, проверете по парт номера.На първо четене се сещам за 2420.Предполагам сте тествали лаптопа?

Мерси! По пътя на логиката стигнах до лентовия кабел, защото матрицата си бачка, но на моя лаптоп - не. Незнам на какъв тест да го положа :/

Edited by Vajeto

Не знам по какъв начин сте счупили матрицата, може да го тествате на външен монитор през vga и изхода.Кабела също може да го замерите с мултимер/мултицет, преди да купите нов, ако искате да сте сигурен.Почистете добре конекторите.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0