Sign in to follow this  
Followers 0
Guest teodor

HP отзиви

24 posts in this topic

четох по-доло темите и все пак искам да чуя отзивите ви за тази марка ако ви трябва конкретен модел става въпрос за HP Pavilion G6. Ще бъда благодарен на всеки който има или е имал или знае плюсовете и минусите на този модел да ги сподели за да не се набутам понеже някой ми казват че са добри други че са боклуци.

Лично аз на напоследък съм разочарован от марката но имат и доста сполучливи модели

Само чиста статистика ...най често правя hp та ... може би се купуват най много но много се и развалят

http://hardwarebg.co...-проблем

Както се споменава в горепосочената тема, по-добре се насочете към по-малкото зло.

Ахх това ме затруднява доста тъй като колеги и приятеми ме насочиха към лаптоп с AMD RADEON карта с помощ на сина ми започнах да търся лаптопи с AMD RADEON 7670 128-bit-ова. Да не казвам всички но повечето модели който намерих на сносна цена до към 1099 бяха основно марка HP и успях само 1 Тошиба да си харесам... та по вашите коментари ще е Тошиба предполагам стига да не намеря нещо по - добро :) Ако имате предложения ще е хубаво да ги споделите ако желаете.

Здравей аз съм с HP Pavilion G6-1206su . Добриса но не си взимай с AMD процесор защото много прегряват вземи с интел аз нямам оплаквания недеи да слушаш другите от форума с тяхните леново или еисар ХП са си супер само гледаи да е интел ;)

недеи да слушаш другите от форума

Ние сме тук да помагаме но никой не е длъжен да ни слуша...

Това че твоя се е оказал работещ не значи че останалите от същата серия не страдат от проблеми

Успех

Като сме тръгнали да се хвалим, трите HP-та от подписа ми още работят. Като първото е на 6 години. А за марката, имам wi-fi мишка и принтер и те също бачкат безотказно. Принера преживя наваляване от забравен отворен прозорец и след 2 дни греене до камината още си печата безпроблемно. :)

Стига писахте глупости....

и аз имах Москвич за първа кола и ако не го бях продал

още щеше да е в движение... Това обаче не го прави кола

Не случайно им викат хюдж пенис ...сам се сещай защо

Не казвам че няма и читави неща пак ти го повтарям ...

Това че имаш принтер или мишка които са ок не може да ти е меродавно за всичките им продукти

Когато си купиш 3 москвича и още 3 комплектна гуми за него ще говориш така!

Това че имаш принтер или мишка които са ок не може да ти е меродавно за всичките им продукти

Мисля, че ползвам достатъчно много продукти на фирмата и достатъчно дълго време, за да мога да твърдя нещо подобно! Май не погледна подписа ми? 1 настолен, 3 лаптопа, мишка и принтер. Тва, че ти имаш предрасъдъци към нея си е изцяло твой проблем. Стига си спамил като ефтина реклама по регионална кабеларка.

Edited by HP_620

Чудя се изобщо кой спами...

Такава реклама им направи... да не си им дилър ? или някое псевдо мениджърче

моите мнения са по тема а ти се съсипа да обясняваш колко са хубави...как ползваш продуктите им

Е да ама не и 100 техни боклука да имаш това няма да ги превърне в лебед

Ползвай си ги със здраве

1 person likes this

Там е работата, че съм ги ползвал и имам основа на която да говоря! Ще ги хваля след като има защо и когато още повече лично съм се уверил! Аз да те питам теб лично, колко павилиана си купи и ти изгоряха в ръцете, че си така негативно настроен? Лично ти купи ли си? Един, втори, трети? Изгоряха ли всичките? Хората искат мнение, и аз им давам реално мнение базирано на личния ми опит, а не формално псевдо-мнение, базирано на форуми и постове от нета. Как да си изкълча езика и да кажа нещо лошо, при положение, че просто нямам какво.

Вярно е, имахала много лоша серия павилиани с онея енвидии. Обаче проблема се появи при почти всички прозиводители използващи въпросните чипове. Дори от енвидиа пуснаха отворено писмо, в което признаха, че проблема е от чиповете им.

Стига спамил точка..

Да над сто машини имах на главата ми...

Преди да ги раздам на хората в офиса 20% от тях бяха в сервиз повече от 2 пъти

За пример Следващите 100 на дел 2 бройки само в сервиз...

Спри да спамиш с твой те 3 машини, разбрахме че са the best

и спри да ми четеш постовете като дявола евангелието

Лично аз на напоследък съм разочарован от марката но имат и доста сполучливи модели

Продавай си ги другаде със здраве

Моля заключете темата

Окей, ако съм предизвикал спор с въпроса си се извинявам предварително. Както каза ivcho98 да аз търся с интел процесор и пак казвам ако имате предложения който се доближават да речем до процесор интел видео карта радеон hd 7670 (не е казано точно тя но нея ми препоръчаха) ще бъда благодарен. Пак се ивинявам ако съм причинил възникване на спор м/у Dr_House и HP_620

Пич с нищо не си виновен, но евала за доброто ти и позитивно отношение :acute:

но колегата сега не може да си пробута железата :) и е бесен...

По темата избягвай амд с това видео не само от HP...

Чисто процентно машините а амд греят повече и създават проблеми доста по - често с охлаждане

http://www.laptop.bg/laptops-toshiba-Satellite_L850-toshiba_satellite_l85018u

House, ако си раздавал Latitude и Pavilion ... няма какво да правиш сравнение.. какви модели лаптопи си раздавал и нови ли са били или 2ра ръка?

Дела беше латитюд със сигурност 620 първата вълна , после hp та (pavilion dv 6) и после пак латитюди е 6510

от 620 си оставих 3 за части в офиса но и 3 те работят до ден днешен а батерията на единия кара 30 минути

Всички бяха нови за клонова мрежа ... и с hp то имах доста ядове но шефът ми тогава ми каза "разкарай тея делове"

пих с еди кой си кафе днес(шеф в един от вносителите на hp) много ми хареса лаптопа му a и са много изгодни

Та се наиграх като куче ...за това казах на колегата по - горе че имам наблюдения

сега пазарувам директно от premier.dell.com

на някой лаптопи разликата с цените в бг са от порядъка на 800лв

Това, че сме предубедени, е така! Но има и защо. Който си е патил от HP, не би препоръчал на някого такова бреме. С това мнение, не казвам, че всички HP-та са лоши! Workstation-ите например са много добри. ProBook също е добра линия. Ако не е с AMD процесор и не е наблъскан с някоя "супер мощна" AMD Radeon графика, е добър избор. Затова съм с такова негативно мнение към ниско-бюджетните гейминг решения на HP.

HP_620 - тези HP-та от подписа ти до сега, за игри ли си ги ползвал или за работа? Човека иска нещо с мощна графика, с която да разцъква новите заглавия. Според теб G6 добър избор ли е и защо, ще му го препоръчаш? Toshiba Satellite L850-18U също ми изглежда като бомба със закъснител. L750 и L755 не случайно се предлагаха с най-много GT 525M. Не вярвам, че Toshiba са подобрили значително охлаждането в L850, за да издържи по-мощната AMD Radeon 7670M, която пак е произведена по 40nm процес. Ако беше по 28nm нямаше да имам нищо против, защото щеше да грее по-малко. Но определено тази ще грее повече от GT 525М. А какво остава за злочестивата G6 серия?

До 1200 лева, единствено Aspire V3 и Ideapad Z580 са добри за бюджетен гейминг. До сега никой от хората, на които съм ги препоръчал не се е оплакал от тях. Ако греша, чакам аргументи, защо HP или пък Toshiba с AMD Radeon е по-добре от V3 и z580 с nVidia GT630/635/640M?

Желая на всички весело посрещане на новата година! :)

1 person likes this

Хаус, виж как си отговори сам :)

Dell 620/630 бяха 2ра употреба на цените на нови евтинджоси, та сравнението е неуместно.

В интерес на истината от високите класове на НР и Делл рядко съм виждал дефектирали машини.

Точно поради този факт избягвам да препоръчвам Dell и HP под 1500 лева. :) На тези две фирми, бюджетните решения, не са им силата.

Hp - ама и лаптопи ли правили...иначе винаги ниския клас, на което и да одм производство не си струва,Прочем питането е за конкретна серия, а не за марка.

Авторе, да G6 серията си е боклук, като цяло, но за толкова пари - толкоз.

НР са лошо качествени компютри и не отговарят за цената си.Нарочно са направени без отвори за свеж въздух и греят като чайник,поради което на 25030 месеца се отлепя дъното и става за боклука,тъй като за ново дъно от НР ми искат 915 лева чрез сервиза им в РСStore.bg,а лаптопа съм го купил за 899.Срамота!Моето мнение е :Бягайте от НР,а ако си го купите и вашето мнение ще е такова след 25 месеца :)

Дрън-дрън, та пляс. Кой модел точно няма отвори за въздух? Ако отдолу не взима въздух, взима през клавиатурата...

А и 25 месеца са си 2 години, никой не може да ти даде гаранция кога ще ти умре дъното.... Ти попита ли за ремонт на твоето?

Моето мнение е бягайте от такива 'разбирачи' които 'разбират'...

Според мен ги правят нарочно така.Да се разваля за 2-3 години и да си купуваме нови.Греят като котлон,не се пипа лятото.А като прегрее и нещо му се отлепва от дъното много лесно и за ремонта тогава ти искат майка си и баща си.Гледай бъдещия си лаптоп да има сервизен капак,който и ти да можеш да си свалиш и почистваш радиатора,гледай да има и повечко твори за свеш въздух,защото при НР това са го забравили и имам познати който им са правили отвори с поялника...НЕ СИ КУПУВАЙ НР от ниския и средният клас до 1200 лева.А пък тез дето са по 600 лева,са все едно са ги правили в час по трудово нейде из китай.Пластмасата им е отврат,с режещи ръбове,трака още от първи ден,не съвпадат капаците....отврат :(

Дрън-дрън, та пляс. Кой модел точно няма отвори за въздух? Ако отдолу не взима въздух, взима през клавиатурата...

А и 25 месеца са си 2 години, никой не може да ти даде гаранция кога ще ти умре дъното.... Ти попита ли за ремонт на твоето?

Моето мнение е бягайте от такива 'разбирачи' които 'разбират'...

Носих го на 2 сервиза,след което опрях до РС-Store,от където е и купен лаптопа и те направиха запитване до НР и получих оферта за 915 лв за дъно,явно е златно.Междувремено си купих Тошиба за 1000 лева и си реших проблема,ако обаче намеря някъде оферта за ремонт на чайника НР-4525s,бих го отремонтирал,но ще се възползвам и от идеята дадена ми тук,за направата на отвори с поялника и ще си купя и поставка с вентилатори.Така съм намразил и Сони,та сега и тетрадка с надпис Сони не си купувам.... :ph34r:

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0