Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Rumen

Нова батерия Acer Aspire 6920

4 posts in this topic

Здравейте. Имам компютър Acer Aspire 6920. Купен е от щатите и е вече на над 3 години. Работи с уиндоус Виста и така си е оригинално(има си сериен код за него). Преинсталиран е само веднъж на скоро. Преди няколко месеца ми се развали батерията и известно време карах без - само на кабел като настолен компютър. Но реших и си поръчах от щатите батерия. Платих за нея около 50 долара... Не е оригинална. Когато пристигна батерията беше заредена наполовина и след поставянето и лаптопа работеше(без кабел) около 1 час... час и половина. Въпросът е, че лаптопа не разпознаваше да е поставена батерия въпреки, че работеше само с ток от нея. Сега обаче като не я разпознава не мога да я заредя. Като сложа кабела пише No battery is detected. Не може да се ползва батерията защото не я разпознава, а тя си работи.

Въпросът ми е мога ли да направя нещо за да я разпознае лаптопа... драйвери, друг софтуер....? Не знам. Моля, помагайте.

Благодаря предварително!

Поздрави,

R.M.

Интересно ми е защо не сте си я купили от България, като цена е идентична, отделно имате и 6 месечна гаранция.Като за начало направете ъпдейт на биоса.

Наясно съм "вече" че цените са идентични... но в момента не е това важното.

Как да направя ъпдейт на Биоса?

Как да направя ъпдейт на Биоса?

Най-добре намерете някой познат, който разбира или използвате услугите на сервиз, вместо да се учите на лаптопа си.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0