Sign in to follow this  
Followers 0
lubs

Пренсталация на Acer Aspure 5920

7 posts in this topic

Здравейте!

От доста време следя форума и няколко пъти съм намирал решения на някои от проблемите си:)Днес се реших да се регистрирам и да попитам лично нещо - ето какъв е проблема:

Мой приятел ме помоли да му преинсталирам лаптопа, Acer Aspire 5920 с Виста.

Лаптопа е кажи-речи нов, със заводските си Аcer работи вътре, но си е за преинсталация откъдето и да го погледнеш.

Мисля да му сложа Уиндоус Севън, но тъй като не е мой личен и ме е страх да не объркам нещо..

Преди два месеца преинсталирах моята Тошиба и после докато си намеря отново програмите и особено драйверите се разкатах..

Дали ще трябва да търся драйвери за Асеr-а след инсталацията на Севън-а? И изобщо добро решение ли е да го слагам, на мястото на вистата? Досега съм бягал далеч от нея, но сега... :unsure:

Какво бихте ме посъветвали да го правя? И ако съм направил правилно решение после как да си намеря драйверите, че всеки път ми изкарват душата?

Благодаря ви предварително, готов съм да приема всякакви съвети:)

еми има драйвъри за acer в windows 7, за почети всички нови лаптопи (ако нещо не тръгне има драйвери за win7 в нета питаш google и си готов)

моето мнение е слагай win 7, ония ден го сложих на мойта щайга компа ми на 5 години е, а windows-а сам разчете всичко без audio-то, което ме изненада, да не говорим, че сам си намести мрежата с която съм вързан, а на windows xp това ми отнемаше поне 5 мин.

Слагай смело и не се притеснявай. По принцип драйверите за Виста са същите и за 7 така ще няма да се притесняваваш.

Слагай смело и не се притеснявай. По принцип драйверите за Виста са същите и за 7 така ще няма да се притесняваваш.

Хехе, цял ден съм смел аз, но не мога да си отключа седмака...направо ми скапа настроението

Лаптопа има едни копчета до клавиатурата - за включване на wi-fi, за Медия плейъра, за mute и т.н.

След инсталацията обаче не действат..не съм и очаквал обратното, ама да имате идея кво да сложа за да проработят...нещо acer-ско ще да е

Edited by lubs

Поразгледай в сайта на Acer да видиш дали няма за 7 нещо по различно но би трябвало да ти тръгват със драйверите който са за Виста.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0