Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Юлиан

Acer Aspire 5738G

58 posts in this topic

Нееднократно сме обяснявали, но наистина не е било в снимки.

Ето пак накратко:

Ако инсталирате операционна система Windows XP, то влезте в bios setup с бутона F2, при стартиране на компютъра. Сменете настройката на твърдия диск (HARDDISK CONFIGURATION или подобно) от AHCI на IDE (Compatible или подобно). Само 2 са възможностите. От Boot options, изберете да boot-ва първо от DVD-Optical drive.

Слагате диска с Windows XP и следвате стъпките за инсталация. Още в началото ви показва големината на твърдия диск и къде точно да инсталирате операционната система, на какви дялове да разделите диска си (C, D), след което продължавате напред.

a vista

ne, iskah da kaja nqkyde v saita vidimo za potrebitelite ne samo vyv foruma.. dori i v neshto kato spravo4nik... 6toto ne vseki shte vleze v temata i taka..

А може ли да кажете как да си активирам и другия дял на HDD-то, че сега ми е активиран само единия - 240 гб.. от биоса ли е или като съм инсталирал уиндоуса съм забравил да го активирам? A и нещо нямам интенет когато го свързвам с LAN кабел... Предполагам, че нещо не съм инсталирал одбре драйверите. Някой знае ли как се иснталират, тъй като в папката им никъде не видях .exe файл?

Edited by Sno0k3r
1 person likes this

заблавил си да го активираш не е нужно да инсталираш наново

пробвай с тази програма http://softvisia.com/download.php?view.85 , аз го напрайх с подобна на нея, но не се сещам как се казва :blink:

1 person likes this

Значи Windows 7 Ми открива следните проблеми (относно свързването с интернет чрез LAN) - Локална връзка - Няма валидна IP конфигурация.. Ако някой знае къде да въведа IP-то ще съм му много благодарен, че днес цял ден т'ва ме мъчи...

Edited by Sno0k3r

Значи Windows 7 Ми открива следните проблеми (относно свързването с интернет чрез LAN) - Локална връзка - Няма валидна IP конфигурация.. Ако някой знае къде да въведа IP-то ще съм му много благодарен, че днес цял ден т'ва ме мъчи...

Както под XP, Vista, цъкаш върху 2-те компютърчета, Properties. Предполагам става въпрос за IP-то на интернет доставчика/локалната мрежа, а не нещо друго?

Цената остава 1199 лв.

След дълги дискусии вносителите решиха да запазят старата цена.

Може ли някой компетентен да ми каже коя видео карта е по добра:

GD-2 ATI Mobility RadeonTM HD 4570 512 DDR3 или NVIDIA GeForce G105M 512MB

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0