Sign in to follow this  
Followers 0
Guest koki981

Мнение

10 posts in this topic

Привет,

темата бъзик ли е?

Защото, ако питаш дали да си го купиш, може би не си наясно какво точно търсиш :)

А пък лаптоп за 7К лева определено не е 'просто лаптоп'. Голяма, корава, яка, тежка машина...

Иначе като каза по-добро...

Отново Alienware 18X

post-4228-0-62393100-1352136343_thumb.jp

Или ASUS G75VW - но не видях дали може да се модифицира конфигурацията.

Или EON17-SLX - жестока машина... за съответните кинти.. post-4228-0-76087400-1352136993_thumb.jp

Има и други, но ....

Надявам се да не си се засегнал :)

Успех с покупката и да кажеш какво си си купил после.

1 person likes this

Здрасти! Аз знам че този лаптоп е мн.добър но исках да попитам дали има нещо по-добро!! :thumbsup:

Хора ще си купя лаптопа!!! :clap: :clap: :clap: поръчах го и за късмет сайта от които ще си го купя има офис в Пловдив и баща ми като се прибира от работа ще мине и ще ми го вземе ако е дошъл. Поне от офиса казаха че ще го докарат от София към 17:00 :thumbsup: :thumbsup: Като го взема и го разгледам ще пиша да ви кажа как е. :thumbsup: :thumbsup:

Еееееми, супер :) :)

да споделиш впечатления :)

Лаптопа е супер първото ми впечетление е,че е много тежък :D.Вече сериозно лаптопа е много добър просто мисля че е един от най-хубавите (лично мнение). Ако имате някакви въпроси задавайте ги ще ми е приятно да ви отговоря. :gamer: :gamer: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:;)

Може ли да му пуснеш един 3д марк и да качиш линк към снимка на резултата?

Пълен фейк. Напишете в гугъл koki981 и ще ви излязат резултати за момче на 13 години, подвизаващо се във вбокс основно. Пък и не знам кой нормален човек ще даде повече от 2000 лева за компютър/лаптоп. да не говорим за 7000. Ай сиктир

Edited by azazaz

Ами 7000 не знам, но за 2К има доста хора, които дават, колкото и да не ти се вярва.. и са нормални при това...

А относно автора - ако е фейк, добре се забавлява. Стори ми се съмнително коя фирма го има на склад, защото машината не е евтина, а и да има офис в Пловдив. Освен диджи***, не се сещам за друг. Лаптоп.бг не знам да имат офис в Пловдив, а Мултидрама ....

Нямах в предвид точно тази цена твърдо а че горе долу толкова. Каквото и да си говорим, ако нямаш някакви невероятни потребности от мощен компютър, няма смисъл да си взимаш алиенуеър. Това е тежка и почти непреносима машина, но пък е изпипана почти до съвършенство. И цената и е тежка де

Edited by azazaz

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0