Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Presko

Laptop HP windows 7

5 posts in this topic

Здравейте, имам един въпрос.

Снощи си купих лаптоп HP и го занесох да му слагат Windows 7 всичко е ОК но има две видео карти. И аз подозирам, че работи на вградената видео карта а не на външната така да кажа.

Видеото ми е AMD RADEON HD 7670M 1GB външна памет. четох в доста форуми и ме посъветваха от Device manager да забраня вградената карта да работи.

Аз го направих, но след като го направих си реснах лаптопа и немога да цъкам игри пише ми,че с една дума нямам драйвери. Възможно ли е да не са ми сложили драйвери за външата карта и ако не са някой може ли да ми даде линк да ги изтегля и инсталирам.

И дали ще мога да си оставя работеща само външната видеокарта а да спра вградената?

Защото ми казаха, че като играя игри автоматично се сменяла на външната карта но мисля, че не е точно така или греша?

Благодаря предварително!

С лаптопа, трябва да имаш и диск с драйвери. Ако няма, влез в официалния сайт на HP и от там изтегли нужния драйвер. Друг вариант е от сайта на AMD да си изтеглиш AMD Catalyst. http://www.amd.com/us/products/technologies/amd-catalyst/pages/catalyst.aspx

Ами има ли вариянт да спра вградената видео карта и да си цъкам само на външната?

моя лаптоп е HP ProBook 4520s и държи температура от процесор 66 °C (118 °F) 1. CPU / 1. ядро 39 °C (102 °F) 1. CPU / 2. ядро 38 °C (100 °F) PCH 59 °C (138 °F) GMCH 43 °C (109 °F) НОРМАЛНО ЛИ Е

Чистил ли си го скоро?

Тези температури при какво са - idle, load...

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0