Sign in to follow this  
Followers 0
dr1ndev

Син екран -> рестарт . . .

7 posts in this topic

Здравейте smile.gif

Не съм сигурен дали точно тук е мястото на темата, моля някой от админите да я премести ако е необохдимо smile.gif

Проблема ми е следния:

Цъкам си на лаптопа в интернет, излезна някаква грешка непомня каква точно но нещо за харддиска беше, и след секунди един вид се изключи лаптопа след което ми зареди син екран и започна да отчита проценти, изчаках ги станаха 100% лаптопа се рестартира и от тогава при началното му пускане (още преди да стигна до windowsa ) ми излиза черен екран с надписи:

SMART Failure Predicted on Hard Disk 0: WDC ........... (PM)

WARNING: Immediately back-up your data and replace your hard disk drive. A failure may be imminent

Press F1 to Continue

така натискам Ф1 за да продължа, и тъкмо ми излиза логото на уиндолса (7ца е ултимате) и пак за няма и секунда се появява синия екран и рестарт така пробвам под всякакъв мод от менюто след натискане на Ф8 и пак до там.. опитах се да го репеирна но не става...

Някакви идеи и съвети? Благодаря ви предварително smile.gif

Тя системата ти го е казала,направи си копие на информацията,харда ти е пътник,най-вероятно лош сектор.Търси нов хард,има писано много по темата.

ДА знам че има много писано но никъде никой не пише как си е решил проблема ..

Ако имаш важна информация на твърдия диск я копирай някъде другаде и взимай нов диск

ДА знам че има много писано но никъде никой не пише как си е решил проблема ..

Проблемът се решава със замяна на дефектиралия с нов, а ако лаптопът ти е в гаранция не виждам причина да не си го пратил в сервиза.

пусни му скан диск или проверката в уиндолс да видим какво ще ти каже

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0