Sign in to follow this  
Followers 0
coffeee

Acer Aspire 5738ZG проблем с Bluetooth

18 posts in this topic

Здравейте...

Наскоро си купих лаптоп Acer беше на Виста инсталирах си XP инсталирах си всички драйвери и програми успешно но без Bluetooth'a изписва ми "Device Not Found" пробвах с няколко драйвера... и не става в гугъл намерих нещо с някакви файлове които трябва да се преименуват пробвах и с тях но пак не стана :(

Edited by CoFFee

Здравейте...

Наскоро си купих лаптоп Acer беше на Виста инсталирах си XP инсталирах си всички драйвери и програми успешно но без Bluetooth'a изписва ми "Device Not Found" пробвах с няколко драйвера... и не става в гугъл намерих нещо с някакви файлове които трябва да се преименуват пробвах и с тях но пак не стана :(

Пробвай този http://www.laptop-software.com/acer-software/acer-aspire-57385738g5738z5738zg-drivers/

здрасти ако може да дадеш линк от каде си дръпнал драйверите те признавам :)

Здравейте,

И аз имам същия проблем.Никаде до сега не можах да намеря подходящия драйвер.

Ясно, че там има някакъв драйвер, който трябва да стане ама това не е верния и блутута не сработва с него. Това е същия драйвер от диска вървящ с лаптопа. :(

В характеристиките на 5738 ZG май няма блутоот. Аз лично имам бутон за блу но вдействителност няма блуе :)

Има Bluetooth но няма читави драйвери на XP, аз съм с Windows 7 и няма ядове дори и с драйвера на windows-а си върви.

Махаш XP-то и това е решението ;). Аз бях 5 години с него преди, и сега съм много довеолен от Win 7.

Незнам но на мене не ми намира блу ту устройство !

я пробвайте след инсталация на ХП,първо да упдейтнеш до СП 3 и после си качи драйвера от диска-на моя инсталационнен диск има най отгоре за виста а по надоло със скрола има и за ХП! успех!

Незнам но на мене не ми намира блу ту устройство !

Така е. Някои модели го имат, други не...така ми отговориха на мен от laptop.bg, откадето закупих моя ACER ASPIRE 5738 ZG, след като разбрах, че моя няма вградено устройство... с 1 дума, ами вие сте уцелили, точно този, който няма вградено устройство. sorry

Здравейте

аз скоро си купих Acer Extensa 5736G който е с Windiws 7 - всички драйвери са си там, но не мога да направя входяща връзка от телефона към лаптопа. Някой да има идея какъв може да е проблема?

Има Bluetooth но няма читави драйвери на XP, аз съм с Windows 7 и няма ядове дори и с драйвера на windows-а си върви.

Махаш XP-то и това е решението ;). Аз бях 5 години с него преди, и сега съм много довеолен от Win 7.

[/quo

Az sym s windows 7 e pak nestava s blotuta nz shto taka are pls pi6i ako zn. ne6to.

грехота е да слагаш XP на тази машина, аз съм със 7-зата и нямам проблеми с блутута, но ми се появи проблем с температурата на процесора

като го натоваря достига 96 градуса- някой има ли идея дали е нормално и евентоално от къде ми идва проблема

грехота е да слагаш XP на тази машина, аз съм със 7-зата и нямам проблеми с блутута, но ми се появи проблем с температурата на процесора

като го натоваря достига 96 градуса- някой има ли идея дали е нормално и евентоално от къде ми идва проблема

Взех си 5738zg с линукс и му инсталирах Win 7. Не мога да включа блутут и wi-fi. Когато опитам да инсталирам драйвер ми дава съощение, че устройството не е включено.. Някаква идея?

Не е ли по лесно , да си купиш отделен вече са колкото върха на палеца и след това да му инсталираш драйверите от СД -то.Аз съм с 5720z и така направих. 5 минути работа и 10 лв. за устройството

post-6439-027408600 1292055599_thumb.jpg

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0