Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0
Guest Angela

Грешна информация за видеокарта 4540s

6 мнения в тази тема

Здравейте,

Преди няколко дни си купих hp 4540s с видеокарта AMD Radeon HD 7650M с 2GB DDR 3 собствена памет.

Странното е, че ми изписва, че видеокартата е Intel HD graphics 3000, ето това ми излиза от информацията в cmd менюто http://img821.imageshack.us/img821/3092/79012019.jpg не мога да разбера защо в пропъртийс ми изписва, че е Intel HD 3000, а иначе е AMD Radeon, как да го поправя?

Благодаря предварително.

Няма как да го оправиш. Имаш две видеокарти, едната е вградената HD 3000 в процесора, а другата е дискретната AMD Radeon HD 7650M. Когато имаш нужда от повече производителност, дискретната видеокарта ще се включи сама, когато не е натоварен лаптоп, тя се изключва за да не хаби енергия. Разгледай си настройките в AMD Catalist-a, за по фини настройки.

аха, благодаря за бързия отговор.. ами ако ми изгори тази HD 3000? прочетох някаква информация, където мога да сменя това: http://www.ehow.com/...-secondary.html вярно ли е? Извинете, но не знам къде са тези настройки AMD catalist? Иначе лошо ли е това с видеокартата.. има и HDMI, но не мога да разбера как да го включа към телевизора..слагам кабела но нищо не става

Привет,

ако ти изгори 3000-то, се сменя процесора. AMD Catalyst ти е софтуера за управление на външното видео и изглежда така: ATI Catalyst

@ god - така де, така де, прав си, аз ги съчетавам дискретните и външните, макар да е грешно. :)

Edited by Latitude

Само да поправя Latitude. Видеото не е външно, а е дискретно в случая. Понеже не е на слот, а е запоено за дъното.

Инсталираш си драйвера за Radeon-ката с помоща на AMD Catalist-a и от там после ще разгледаш настройките, как да си подкараш HDMI порт-а.

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0