Sign in to follow this  
Followers 0
DeepShadow

Запитване относно модели с Trinity AMD A10 ?

6 posts in this topic

Здравейте,laptop.bg...Бих искал да попитам дали се очаква внос на модели мобилни машини с CPU Trinity AMD A10 и ако "Да",в какъв срок би станало ? Запитването им е свързано с избора на мобилна машина среден клас за мултимедия и интернет евентуално...Поздрави.

За сега производителите нямат особено голям интерес да внасят машини с AMD A10, понеже пазара ни има много слаб интерес към машини с А4 и А6.

За сега производителите нямат особено голям интерес да внасят машини с AMD A10, понеже пазара ни има много слаб интерес към машини с А4 и А6.

на търговците ли викаш "производители" ?

Под производители имам предвид официалните вносители за България на съответните марки.

Именно,с оглед на нелошите спецификации на тринити процесорите-ниска консумация,топлоотдаване,по-добро вградено видео спрямо конкуренцията и т.н. си мисля,че биха били доста добра алтернатива за мобилни машини.На това се базира и въпроса ми по-горе...

Едвам си намерих моя. Асус к75д А8-4500М просто невероятен в жегите. Играя почти всичко и нямам проблеми с температурите. Просто бижу.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0