Sign in to follow this  
Followers 0
Guest radibg2

Проблем с HP QuickPlay

13 posts in this topic

Когато пусна HP QuickPlay крашва. Когато използвам сензорния бутон за намаляване и усилване на звука QuickLauch Button не се показва. Когато използвам бутоните за HP Webcam и HP DVD и те се пускат и крашват. Как да ги оправя?

Става дума за HP Pavilion dv7 3150EQ.

Деинсталираш драйвъра от контрол панела и го инсталираш на ново.

Кое по-точно трябва да преинсталирам? Програмите за HP QuickPlay и HP QuickLauchButtons? Или някакъв драйвер ако е драйвер обясни по-точно кой.

ПС:

Ако не си ме разбрал за QuickLauchButton работи намалянето и усилването и спирането на звука, но не се показва оная лентичка.

Edited by radibg2

Да, изтриваш двете програмки и с тях заедно ще се деинсталират и драйвърите към тях. После сваляш последните версии на програмките от страницата на лаптопа. Инсталирваш ги и щракаш с пръсти. Ако обаче и след това програмките продължат да крашват, само преинстал на ОС ще те оправи.

На мен също ми бяха крашнали HP QuickLauchButtons и като увеличам и намлям звука, известията не се показваха. Или понякога след като увелича и след 3-4 мин се показва лентичката за звука. Пробвах преинстлация на програмата, систем рестор, почистване на ригистри и какво ли не и само преинсталацията на ОС ме оправи.

Пресинталирай двете програмки и дано проблема ти се разрежи без излишни занимавки.

:cheers:

Ако не си ме разбрал за QuickLauchButton работи намалянето и усилването и спирането на звука, но не се показва оная лентичка.

Грешиш, на мен QuickLauchButton ми сработват работата на бутоните за звука, медийните бутони, спиране на безжичната мрежа, блутута, регулиране на яркоста и още функции на F-те.

Също така QuickLauchButton ми показва известията на екрана за звука, яркоста, блутута, caps lock, блутута, безжичния нет, включване на външен монитор, и ще куп неща.

Edited by HP_620

Проблема с програмите особенно за QuickLauchButton не е за преинсталация на OС пробвал съм и не става. То и аз това казвам, че и при мен работят променят си цвета но не се показва оная лентичка за променяне на статуса. На страницата на моя лаптоп за драйверите ги няма тия QuickLauchButton и QuickPlay. Затова си ги тегля от интернет. Аз мисля, че преди време си ги бях записал всичките драйвери на един диск ще потърся и ако го намеря ще ги инсталирам тея двата от там. И в кое меню на device manager-а са тея драйвери?

Edited by radibg2

Тази лентичка ли не ти се появява?

post-10496-0-78381800-1348598532_thumb.p

Да. И тея известия за спиране пускане на Wi-FI, BLuetooth и тн.

Edited by radibg2

Деинсталирваш от контрол панела каквото ти казах в по-предния пост. После инсталирваш това. http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareDescription.jsp?lang=en&cc=us&prodTypeId=321957&prodSeriesId=4158863&swItem=ob-106990-1&prodNameId=4158867&swEnvOID=4051&swLang=13&taskId=135&mode=4&idx=2

А за QuickPlay-а(като цъкна черните бутони на дистанционното или отворя QuickPlay се появява черен екран и се затваря) от какво е и как мога да го оправя?

Специално не съм се занимвал със QuickPlay, но предполагам, че ако ги деинсталираш и инсталираш това, би трябвало да се оправят. http://www.cyberlink.com/stat/oem/hp/quickplay/QP_361_upgrade/hp/enu/item3.jsp

Това HP Support Hotkey когато го пуснах да се инсталира исписа, че не е за моето усройство. Преинсталирах HP QuickPlay и QuickLauchButtons и пак е същият проблема.

Щом преинсталацията не ги оправя, значи със сигурност ще се оправи след преинстал на ОС.

Нали ти казвам, че и при мен бяха крашнали така и колкото пъти да ги трия и инсталирам все си крашваха. Чак следс преинстал на Windows се инсталираха коректно.

Виш ся. Преинсталирал съм го няколко пъти 4-5 на Windows 7 Ultimate неоригинален един два пъти е тръгвало. Сега съм с професионал и съм го слагал 3 пъти някаде и трите пъти не е ставало. Възможно ли е проблема да е от това, че WIndows 7-а е Proffesional?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0