Sign in to follow this  
Followers 0
Guest GD_to

ASUS N76

11 posts in this topic

Аз имам същия но 15,6 инчов и съм много доволна, много е бърз, звукът е страхотен ,екрана също, много е тих , играх Max Payne 3 на него и върви много плавно , въобще всичко му е супер !

http://laptop.bg/lap...d_y580_59349201 а според вас това нещо заслужава ли си 100 те лева отгоре заради SSD то и по добрата видео карта?И ако имате някакви впечатления от модела споделете моля!Благодаря на отзовалите се предварително! :thumbsup:

Аз като си купувах лаптоп се колебаех между lenovo y580 и asus n56vz и избрах асуса, защото четох коментари от собственици на леновото че хард диска вдига много високи температури, защото е поставен на неправилно място. http://forum.laptop....showtopic=35672 ето тук можеш да прочетеш ревю за y580.

Друго нещо което ме отказа от него е гланцовия дисплей, стария ми лаптоп е с гланцов дисплей и като излезна навън и нищо не се виждаше и това ме много дразнеше.

И последното нещо което ме отказа е че сервиза на ideapad e чак в Полша.

Edited by Virginia10

Дааа за съжаление и аз имам същите опасения за леновото но много ме блазнеше видеокартата.Бях чел преди из форума че е възможно за се сложи SSD на мястото на CD то и това до някъде решава проблема.Искам да помоля някои компетентен по тая част да изрази мнение по въпроса с SSD то.Ако метода е надежден мисля че ще наклоня към Леновото ако ли не ще се спра на Асус.Благодаря на отзовалите се !Лека

Здравейте отново!Ако някой все пак реши да отдели минутка да напише два реда за видеокартата http://laptop.bg/lap..._n76vzv2gt1033d и без да ми давате линкове за разни класации че нищо не им разбирам! :search::) Лека от мен и благодарско на отзовалите се до сега и за в бъдеще

Може да се направи ъпгрейд със SSD, но препоръчвам да се сложи HDD-то, на мястото на DVD-то, а SSD-то на мястото на харда. Тази или другата седмица предполагам, че ще го изпробвам лично този ъпгрейд и ще споделя мнение, колко удачен и надежден е.

Този лаптоп е добър, и ще пали новите игри без проблем, но няма да може да предложи моща на GTX 660M. (ако наистина Ви е нужна)

Мерси за бързите отговори!Да ви кажа честно не бързам да купувам изгоря ми процесора на стария лаптоп и за сега ползвам на брат ми но ще ми се наложи да си взема мой че не знам до кога ще ме търпи така брат ми!Ще се радвам god15 да споделиш отзивите след ъпдейта та да направим някакви изводи.Ако пък не Virginia 10 също сподели хубаво мнение за асуса и в крайна сметка ще поема риска.Благодаря за отговорите.Бъдете здрави!

А какво стана с asus n76vz - да не го изтеглиха от пазара? Защото почти никъде не мога да го намеря по сайтовете , а някои чужденстранни пише, че е изтеглен от производителя. Вярно ли е това? И ако не е вярно ще има ли бройки от n76 със FHD и i5 процесори?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0