m_shams

Проблем с лаптоп HP PAVILION dv6 МОЛЯ ПОМОЩ!

8 posts in this topic

Здравейте,веднага когато излезна модела хп павилион дв6 мисля ,че беше преди 2 години си го закупих,обаче когато го взех веднага си инасталирах мозила тъй като не можеше да се влезне в интернет през иконката.Понеже не съм много веща и не разбирам много, много ще ви обясня с прости думи извинявам се за което!

И така когато цъкна на иконката за интернет ми илиза следното:

Internet Explorer не може да покаже уеб страницата

и си мисля ,че има някакйв проблем с уиндоуса и това е откакто съм го купила

2ро- Другия проблем е свързан със свалянето на торенти тоест инасталирам си например биткомет или мторент или каквато и да е програма за сваляне на торенти така програмата се инсталира както си трябва и след това примерно си свалям накъкъв филм или игра торента се сваля в правоъгълничето след което цъкам в/у него и той автоматично ме препраща в биткомета или евентуално програмата която съм свалила за сваляне и естествено проблема ми е свързан с това ,че не може да се свали какъвто и да е филм или игра дори и някои програми като гугъл ърт на пример не че ми е много важен но все пак не иска да се свали дава ерор в който пише че нямам връзка с интернет което е странно при положение че съм свързана с интернет чрез рутер...моля ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна.........

Благодаря предварително!

file:///C:/Users/SHAMSI~1/AppData/Local/Temp/Web%20Page%20Maker/Preview/DSCN4806.html

1.Проблема със IE може да е от много неща като от неправилни конфигурирана мрежа/браузер

2.Влизаш в мторента и отиваш в контролния панел със ctrl+p и намираш "основни" и цъкаш в/у бутона "ацосииране с торенти" и си готова.

3.Проблема с Google ART може да идва от това че си изтеглила кракната версия и не си заменила оригиналния файл с кракнатия :)

Благодаря,сега ще пробвам 2рото :cheers:

При инсталирането на мторент ми дава : Could not complete your request

Plece check your Internet connection and try again

Излючете firewall-ът,може да са забранени портовете а и също със какъв потребителски акаунт сте се логнали в windows-а - администраторски или потребителски?Ако сте с потребитекси вероятно админът е забранил инсталацията на програми или определени портове

Изключих я,инсталирах я пак и няма промяна , да потребител съм...

Трябва да имаш администраторски права за инсталация на програми

Имам и дори да инсталирам дадена програма "Изпълни като администратор" положението е същото -_-

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...