Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Manov

Лаптоп с COM (RS232) порт

11 posts in this topic

Здравейте, предложете ми модели с вграден ком порт (rs232). Неискам да ползвам никакви преходници. Благодаря ви предварително.

Няма ли чисто нови модели с въпросния порт? Иначе съм се замислял и за IBMите...

За съжаление модели с порта, който търсите, много трудно се намират. Ако паметта не ме лъже, то някои от бизнес моделите на Тошиба - Tecra имаха такъв. Проблемът е, че от известно време не се намират, а и от Тошиба май ще спират серията. Все пак можем да се поразтършуваме да видим дали ще изскочи нещо. Другият вариант е нещо с докинг станция, но казахте, че не желаете преходни устройства... Иначе Thinkpad и Elitebook имат портове за докинг и станции с този порт.

Можете ли да кажете какъв Ви е бюджетът, за да сме наясно ако изскочи нещо!

300 лева 2ра ръка (IBM thinkpad) и до 1200 лева за нов ми е бюджета. Значи зависи и от машината де, не че не е възможно да отпусна повече...

Мисля и върху предложения ми Т20...

Може би някой Dell Latitude да има?

Ама те са и скъпички :)

А защо не си вземеш нещо, което ти хареса и си взимаш едно USB to RS 232 и си го ползваш :)

А защо не си вземеш нещо, което ти хареса и си взимаш едно USB to RS 232 и си го ползваш :)

az prodavam takav s kom port 350lv

Начини за контакти: 0889940795 или skype alexpertov

email: [email protected]

Здравейте, предложете ми модели с вграден ком порт (rs232). Неискам да ползвам никакви преходници. Благодаря ви предварително.

Бих препоръчал да помислиш за IBM T30. Е, чисто нов няма, втората употреба е на цена по-висока от посочената от теб 300 лв., но пък си струва.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0