Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Drago

XP>Vista Тошиба

4 posts in this topic

Здравей първо !

Един фр вчера си купи лаптоп Тошиба незнам точния модел след малко ще ви го кажа ... No os free dos както искате го наречете ... Слагам диск с Уиндолс ХП и стига до проблем в хардиска и до там ... Пробвах с 3-4 диска не става ... А и той не иска Vista казаха ми да вградя някакви драйвери за SATA в диска с Уиндолса(Нов диск да запиша) това ми не е проблем дадоха ми 1 сайт http://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_drivers_bios.jsp?service=EU но незнам точно кой драйвер ми е нужен за тази SATA ... Има ли по лесен варянт от този ??

1 person likes this

има да,в биоса се променяше нещо,чети в биос кадето пише за сата нещо и го променяш на другата настройка и тръгва да инсталира,не ти трябват специални уиндолси,само там трябва да промениш и става

1 person likes this

Да stanio123 е прав не ти трябват никакви драйвери, само от биоса се оправя всичко

Да stanio123 е прав не ти трябват никакви драйвери, само от биоса се оправя всичко

даваш в F2 влизаш в биоса и слагаш SATA controler от AHCI в Competible но Уиндоуса трябва да има САТА драивери или да ги адднеш по време на инсталацията !

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0