Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Anita

Проблем с лаптоп - HP Pavilion dv9823em

6 posts in this topic

Носила съм лаптопа на ремонт в магазин "Era" и от там ми казаха, че проблема на лаптопа ми е в дънната платка. Когато го влючвам той се влкючва и изключва по няколко пъти (2-3), след което вече се стартира нормално. Искам да разбера ако сменя дънната платка дали ще се оправи и от къде мога да си взема такава. Също така искам да знам, дали проблема е само в дънната платка или и нещо друго.

Благоря предварително !

Проблема може да е от разместена рам памет, може и харда да има проблем.

Изобщо диагностицираха ли го? Или просто го пуснаха и ти казаха, че е дънната платка?

Ами те нищо не са правили, според нашата информация те казаха,че е дънната платка, после казаха че са го видели и пак това е проблема. Лаптопа сега работи, но не се включва от пурвия път, а от 2-3ти. Незнам от какво е вече :search:

Пробвай и в някой друг серви да видим какво ще ти кажат. Ако проблема е друг, ще ти вземат 200 лева за ремонт уж, че са поправили дъннат платка, а то да не е така.

1 person likes this

И на мен ми е правил този проблем и се оказа лошо поставен охладител.Отиди в друг сервиз но не им казвай какво са ти казали в ерата защото както HP_620 е споменал ще те метнат , аможе този проблем да коства много малко ресурси :)

Много Ви благодаря и за бързия отзив ! :)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0