Sign in to follow this  
Followers 0
v.grebska@hotmail.com

Бавно стартиране на Windows на Asus N56VZ.

53 posts in this topic

А кой от всички в замунда си свалил , може ли да ми дадеш линк към него ?

Ти си дала клип точно към активация чрез телефон :)

Да има... но трябва да чакаш и да улучиш момента когато някой кмс сървър е пуснат :)

Може ли да ми дадеш линк от къде да чакам този кмс сървър?

тук чакаш някой да напише, че има пуснат сървър :)

но за предпочитане е през скайп/телефон :)

Чакайте и аз да питам : Значи това е финалния WIN8 и да чакаме крак или както знам октомври излиза финалната версия :)

А колко време може да седи уиндолса без активиране?

Значи инсталирах windows 8 на компютъра ми и тръгна без проблем също я и активирах инсталирах я и на лаптопа но го настроих да запази програмите и настройките пробвах да го регистрирам по същия начин но не стана рестартирах го и сега не иска да стартира windows дава ми черен екран и звук от windows 7.

Мисля че се бъркат с windows 7.

Вероятно,инсталирани ли са на различни дялове на твърдия диск ? Трябва да те пита преди зареждане на ОС коя избираш,ако инсталациите са направени коректно ...

Windows 8 ia instalirah na sashtia dial na hard diska kadeto e i windows 7, no iavno triabvashe da sloja opciata nishto da ostane kakto napravih na computara, a az slojih da se zapaziat vsichki nastroiki i programi. Izviniavaite che pisha na latinica prosto pisha ot telefon.

Станало е пълна боза :)

Сега трябва да се форматира и инсталира наново :)

Da tova i shte naprava pone kato natisna f8 pri startirane imam opcia da nuliram vsichko i ia instaliram na novo no triabva da si kacha windowsa na niakakav nositel za da pochne instalaciata.

Obache sega ne iska da stane s f8 napravo mi pishe avtomatichno da se poprvi , a I kak moga da si sloja windowsa na usb I da go otvora chrez laptopa ?

Сега дори лаптопа се стартира за 11 секунди което за мен е супер , обаче все още не мога да го регистрирам , опитах начина по който регистрирах компютъра но не стана , а да ви попитам има ли разлика при регистриране на 64 бит и 32 бит ос ?

Здравейте отново , искам да ви попитам как да си сменя акаунта от стандартен на администратор , защото исках да махна паролата която ми дава когато включвам лаптопа и пробвах да сменя от администратор на стандарт и сега не мога да го върна , гледах в интернет че става като се влезе в safe mode , но windows 8 няма такъв ,или поне ако има знае ли някой как може да се влезе?

Здравейте отново , искам да ви попитам как да си сменя акаунта от стандартен на администратор , защото исках да махна паролата която ми дава когато включвам лаптопа и пробвах да сменя от администратор на стандарт и сега не мога да го върна , гледах в интернет че става като се влезе в safe mode , но windows 8 няма такъв ,или поне ако има знае ли някой как може да се влезе?

По принцип акаунта създаден при преинсталация е със администраторски права :)

Е да ама аз го смених на стандарт и сега не мога да го върна.

Сега видях че става с system restore ,но как да го направя на windows 8 ?

Леле-мале :) Още месец в този дух и си готова за висока позиция в Майкрософт.

Мерси много за коментарите, успях и да го активирам и сега е повече от супер , стана дори още по бърз и стартира за 10 секунди.

Мерси много за коментарите, успях и да го активирам и сега е повече от супер , стана дори още по бърз и стартира за 10 секунди.

Браво ;о

да ви питам понеже с течение на обстоятелствата си купих въпросният модел как да си пусна подсведката понеже го взех с инсталиран уин 7 . и ф3 и ф4 копчетата отчитат надоге надолу за силата на светене но не свети кой драйвер трябва да изтегля отново ?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0