HeavyMental

Охлаждаща подложка

3 posts in this topic

Добър ден.

Преди известно време си взех лаптоп и искам да си взема охлаждаща подложка. Моля дайте ми съвет какво да си взема, защото вчера минах през Техномаркет, Технополис, Мултирама и още кой ли не по - малък магазин и на всякаде ми казаха, че охлаждащите им подложки (предлагани като цяло от тези магазини) са безсмислени тъй като не смъквали повече от 1 най - много 2 градуса.

Лаптопът е 14.1' и играя игри на него.

Благодаря за отделеното внимание.

Добър ден.

Преди известно време си взех лаптоп и искам да си взема охлаждаща подложка. Моля дайте ми съвет какво да си взема, защото вчера минах през Техномаркет, Технополис, Мултирама и още кой ли не по - малък магазин и на всякаде ми казаха, че охлаждащите им подложки (предлагани като цяло от тези магазини) са безсмислени тъй като не смъквали повече от 1 най - много 2 градуса.

Лаптопът е 14.1' и играя игри на него.

Благодаря за отделеното внимание.

Моля да изчакате да си взема кристалната топка и ще ви кажа нещо повече.Първо много малко са лаптопите които могат да оцелеят ако се играе игри на тях.Не знам колко са прави за градусите,зависи от това къде има изходи за охлаждане и оребряване.Няма да е зле да кажете марка и модел на лаптопа :)

Пише си го под ник-а, но все пак AlienWare m14xr2.

1 person likes this

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...