Sign in to follow this  
Followers 0
doubtingTomas

Място за снимки и клипове качени от сервиз за успешно свлен и качен чиИÑ

30 posts in this topic

Здрасти Боби Хаус,

Започваш все повече да ми заприличваш на онзи див селянин Панайот от Биг Брадър ... явно няма кой да те хвали и си се взел в свои ръце на сериозно при това ...

Относно кой какво ми е казал, не знам как можеш да си сигурен, ти не може да си сигурен в нищо, а и не забравяй, че и аз познавам човека, който постоянно хвалиш и си се превърнал в негов глашатай ... аз пък не съм с много добри професионални впечатления от него, поне така ми се е представил, но пък и не съм тръгнал да го плювам - капиш ?

Относно отношението ти с хората само ще кажа, че няма да мръдна от тезата си, защото клиентите са предимно случайни минувачи - една голяма част от тях ;)

Аз като случаен минувач, никога няма да ти обърна внимание, ако ми се отяждаш по този начин и ми се биеш в гърдите колко си прав и как никой друг не разбира повече от теб и кой къде и с каква техника ремонтирал ...

Само да ти кажа, че клиента изобщо не го брига с каква и колко скъпо струваща техника му ремонтираш лаптопа, но е очевидно, че ти не ги осъзнаваш тези неща ... за теб е важно да е лъскаво ;)

Така и не разбрах защо си решил да дразниш всички колеги ? Повечето са тук за да си помагат, както и да припечелят някой лев от продажбата на здрави части втора ръка.

Очевидно е, че с теб няма да работим, както и с някои "светила" от твоя антураж ... затова мисля това да ми е последния отговор към теб ...

Успех ти желая отново и ... пак казвам, научи се да комуникираш с хората, не само с приятелите си, защото именно случайните хора ще бъдат ЕВЕНТУАЛНО твои бъдещи клиенти ...

1 person likes this

Спести си коментара на кой ти приличам, за да не те коментирам и аз....

Повярвай бива ме в това...

А относно идиотското предаване което следиш всеки има място под слънцето така че аз не те съдя както ти мен

Не се имам за светило... човек се учи докато е жив... и все повече осъзнаваш колко много неща не знаеш като научиш нещо ново, но бъди спокоен не съм се засилил да работя с теб...Просто кварталните техници тук сте с такова самочувствие, човек ще реши че сте сърдечни хирурзи.

Ако стане това което съм намислил и нещата ми потръгнат на колеги техника изобщо не мисля да взимам честно...

Успех и на теб във всичко

Хубав ден Жоре

Е хайде повече да не си мерите пи..ките. Тъпо е, и не прави добро впечатление на никой.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0