pstoimenov92

Acer Aspire V3-771G лаптоп за игри?

7 posts in this topic

Здравейте, търся си лаптоп, които да става и за игри, но да не е баш геймърскимодел, тъй като все пак не разплагам с толкова голям бюджет като за сериозна гейм система. Разгледжах това, което попада в бюджета и ето този модел ми хвана окото: Acer Aspire V3-771G - http://www.laptop.bg/laptops-acer-Aspire_V3_771G-acer_aspire_v3771g_NX_M1WEX_024

17-инчов Full HD екран с бърз процескор, голям диск и добра видеокарта. Лаптопа ще се позлва предимно на бюро, няма да се разнася често и много и затова малко по-големия размер не е никакъв проблем, по-важно е дали видеокартата NVIDIA GeForce GT 650M с 2GB DDR3 собствена памет е подходяща и за игри? Какво ще ме посъветвате, защото за мен лаптопа изглежда супер, с много добри параметри и на добра цена?

Супер си е лаптопа.Даже има 2 слота за хард + mSata и 4 слота за рам.Видеото си е много подходящо за игри.Определено няма да сбъркаш ако го купиш.

Мерси за линка vvip, но там става дума за по-малкия модел с по-слаба видеокарта и екран с по-ниска резолюция, мене ме интересува специално 17-ката повече. на 571G не ми допада много лъскаовото покритие на екрана, докато четох че 771G трябва да е с матово покритие и по-качестен екран като цяло. Някой има ли лични впечатленяи от V3-771G конкретно?

Дадох линк да погледнеш температироте :)

Шасито е еднакво.. и изработката също!

Не виждам защо да не го избереш :)

някои ако има такъв лаптоп нека да сподели да ли ХАРД ДИСКА скацърка постоянно и да ли перката е мн шумна ???

Аз съм с такъв. Няма никакви скърцане, даже не се и чува да върти когато си седнал на бюрото. Само като си доближиш ухото тогава се усеща. Дори и на голямо натоварване не го чувам да върти, може би от добрият звук :)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...