Sign in to follow this  
Followers 0
biox

Некоректен продавач

3 posts in this topic

Здравейте,

за съжаление ми се случи да попадна отново на некоректен продавач. Темата е тази:

http://forum.laptop....wtopic=35123=

Вчера попаднах на нея, минути след като бе публикувана. Обадих се на продавача, който ме увери в изправността на техниката и му пуснах с смс адреса си за изпращане по куриер. Беше 16:25, т.е. очаквах днес да получа пратка по Еконт. Беше невероятно съвпадение, тъй като ми остана една излишна батерия, диск и докинг станция от същия модел, а все отлагам компенсация за брат ми, чийто лаптоп сина счупи. Когато до обяд не получих уведомление от куриерите, за налична пратка, позвъних на продавача, за да го попитам какво става и дали не е изтървал Еконт вчера. Той не ми отговори. Позвъних 6 пъти до преди малко, но телефонът дава само свободно. Помислих, че може да се е случило нещо с човека, когато видях, че преди минути е продал лаптопа и е заключил темата, за да няма отзиви. Освен това, независимо, че се правеше на неразбиращ от форуми незанимаващ се с търговия (това му е първи пост), много бързо се е ориентирал в правилата и възможностите на форума и е заключил темата.

Определено се чувствам излъган и не мога да си обясня поведението на продавача. Поне да беше ми казал, че е продаден или да вдигне телефона. Позвъних минути след обявлението и му дадох координати за изпращане.

Сега "ближа рани" и ще си "удавя" сълзите в едно малко :)

Edited by biox

Бял кахър ... можеше да ти изпрати "неизправен" лаптоп :)

2 people like this

Ceyram е прав :)

Edited by god_15