Sign in to follow this  
Followers 0
Guest morfi

HP 4730s

11 posts in this topic

3D Mark 2011 насича ужасно много както и Prototype2 (играе се но дразни) нормално ли е при i5 8 gb ram i ati ddr5 1 gb video.Има ли вариант да е пусната само ATI картата без вградената. При игрите както и при 3d Mark работи само вградената според мен. На switchable graphics метод съм избрал да си избира автоматично според приложенията. Предварително благодаря........

То това, че има 1GB GDDR 5 не значи, че ти е мощна видеокартата. Я кажи модела.

Картата е Ati Radeon HD 7470M не знам дали е мощна ама 3D-Mark чак пък толкова да цикли всъщност основно той. Не знам дали има начин да спра тая на дъното и да пробвам само с АТI-то. От биоса не става.

Тази видеокарта е на нивото на nVidia GeForce 520MX. Не е много мощна. Новият графичен ускорител на интел HD 4000 е по-мощен от нея. Може да ти забива ако не са ти последните драйвери за видеокартата. Или може би ще трябва да разгледаш по-подробно настройките.

С High Performance настройките се оправи положението.. Благодаря за информацията.

За god_15

аз намерих инфо, че тази карта е на нивото на GeForce GT 325M но.. различен софтуер за тестване, различни резултати :)

Грешка, 520МX. Извинявай! :D

Съгласявам се с теб само ако си говорил за GeForce GT 520М но не и МХ :)) тя е с около 20 % по-мощна :)

Много офф топик той човека отодавна си орпави проблема ;)

Провери вляво на линка, кой графичен чип стои точно над 325М. :) (в средата на клас 3)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0