Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Д�имитър

Помощ за избор на лаптоп

22 posts in this topic

Здравейте, и аз както повечето млади хора реших да си взема преносим компютър. Ще го използвам за Adobe продуктите и както се досещате искам да използвам по-новите сериики - CS4 и т.н. Освен това съм фен на HD филмите и видео клипове. Разполагам с 1200 лв и се надявам да ме насочите към добра покупка.

П.П;

Извинявам се ако темата е в грешния раздел.

Абе напоследък много взеха да се оплакват хората от HP и съм се насочил към Acer или Asus. Също така коя видеокарта е по-добра ATI Mobility Radeon HD 4330 или NVIDIA GeForce G105M

Абе напоследък много взеха да се оплакват хората от HP и съм се насочил към Acer или Asus. Също така коя видеокарта е по-добра ATI Mobility Radeon HD 4330 или NVIDIA GeForce G105M

По добрата е NVIDIA GeForce G105M - 103 място

ATI Mobility Radeon HD 4330 е на 115 според статистиката на notebookcheck.

Това е моя избор Промоционален модел Acer Aspire 6930ZG за твоите нужди, единствения недостатък е че по тежък, но си има всичко.

Поздрави

Ники

Не ми харесва това, че честотата на рам-а е 667mHz. Aко може някой с DDR3 или поне с 800 :)

И да, забравих да кажа, че намерих още едно стотаче, тъй че разполагам с 1300 :)

Лаптопа е добър за това което ще го ползвате DDR3 и лицензирана Vista,може би най-доброто за тези пари.

По добрата е NVIDIA GeForce G105M - 103 място

ATI Mobility Radeon HD 4330 е на 115 според статистиката на notebookcheck.

Това е моя избор Промоционален модел Acer Aspire 6930ZG за твоите нужди, единствения недостатък е че по тежък, но си има всичко.

Поздрави

Ники

:) Тук определено не сте прави да сравнявате картите по позицията им, ЗАЩОТО позициите са направени на база точките, а точките са на база общ брой точки разделен на общ брой тестове.. и когато една е Г105М е тествана с P8600 или P7350, a 4330 с ULV3500 и Т6570 резултата изобщо няма да бъде коректен! :)

Поздрави!

Краси съгласен съм с тебе, че зависи и от процесора, какви ще са резултатите.

Мога да кажа че и двете карти не са от най-добрите когато говорим за игри, но за ниския ценови клас предпочитам Nvidia G105M пред ATI 4330, но ATI 4570 ми е фаворита и до няколко дни ще има модели на Acer с нея.

Поздрави

Ники

Краси съгласен съм с тебе, че зависи и от процесора, какви ще са резултатите.

Мога да кажа че и двете карти не са от най-добрите когато говорим за игри, но за ниския ценови клас предпочитам Nvidia G105M пред ATI 4330, но ATI 4570 ми е фаворита и до няколко дни ще има модели на Acer с нея.

Поздрави

Ники

Дам 4570 вече е друга бира, НО с DDR2 пак няма да е нещо велико :) И все пак дано Acer почнат пак да слагат ExpressCard слотове :)))

А какво мислите за този модел - http://www.pcstore.bg/laptopi/acer/ACER_Aspire_5738G_LX_PEX0C_004/

За съжеление го няма в laptop.bg :(

Все още никъде го няма. :)

Очаква се доставка на 20-ти август.

Нека пристигне и да го тестваме. В момента тестваме този http://laptop.bg/#/details/ACER/7/2519 и се представя много по-добре от същия но с видео карта на nVidia G105.

Здравейте!Можете ли да ми предложите нов лаптоп до 600лв., като марка и модел?

до 600лв моделите са много ограничени освен ако не ти трябва за обикновенни нужди :).Аз ти предлагам иначе този:

http://laptop.bg/#/details/ACER/7/2402

до 600лв моделите са много ограничени освен ако не ти трябва за обикновенни нужди :) .Аз ти предлагам иначе този:

http://laptop.bg/#/details/ACER/7/2402

Много ти благодаря за отговора,а този който ми предложи добър ли е?Ще ми служи за домашни нужди клипчета,снимки, филми и игри най-вече!

:D Едва ли ще играеш игри

Много ти благодаря за отговора,а този който ми предложи добър ли е?Ще ми служи за домашни нужди клипчета,снимки, филми и игри най-вече!

Ако искаш нещо за игри определено ще трябват доста повече пари в зависимост от това какви игри искаш :).За 1500лв ето едно добро предложение:

http://laptop.bg/#/details/HP/10/2469

Добра вечер

С тази видео карта няма да имаш проблеми с GTA! :)

Лека вечер

С уважение: Иво

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0