Sign in to follow this  
Followers 0
Guest ivanov

HP PAVILION G6-1211EU/A3S08

9 posts in this topic

HP PAVILION G6-1211EU/A3S08

Ако може искам да коментирате въпросния модел на HP. чувал много лоши неща за марката и за сериата. Иначе за бюджет от 1000лв параметрите му хич не са зле :)

Дай линк към конфигурацията.

За какво ще се ползва?

Обичайните неща браузване, музика, филми, но все пак искам да има въшно видео и повечко рам в случай, че се налага да позлвам някоя по тежка програма за видеообработка :)

Горещо ти препоръчвам този http://laptop.bg/lap...z_S04BG_withSSD С малко по-мощна видеокарта е от на HP-то и е доста здрав лаптоп. Поне аз с такова впечатление останах. Това SSD ще ти ускори в пъти работата, а i3 то ще ти е напълно достатъчно. Ако можеш си го вземи с външният хард или ако имаш някакъв хард можеш да си купиш една кутийка за 20-30 лева и да си го направиш като външен.

Ето малко видеоинформация относно SSD-то

Дано съм помогнал в избора!

Поздрави

god_15

Благодаря ти, но не ми се занимава със SSD, друг хард диск нямам! Тоест трябва да си купувам.. Питам ако може някакви мнения за конкретното HP! Не се обиждай, но въпросния samsung не ме вълнува.

Съшност я разясни малко! Купувам този лаптоп и мога да си го ползвам с SSD 128gb твърд диск, който си е вътре? А ако искам допълнително пространство, посредством USB ли се включва другия хард?

Няма за какво да ти се обиждам. :D Аз само споделям какво бих си взел на твое място, а иначе ти си решаваш. G6 са известни като ниско-качествени лаптопи, но специално този нямам представа как е. Най-сигурно е ако ще е на HP да е ProBook като този http://laptop.bg/laptops-hp-ProBook_4530s-hp_probook_4530s_B0X47EA .

А относно вторият хард, имаш два начина:

1 през USB ако си вземеш външен или ако сложиш нормален в кутийка ( по възможност 3.0 стандарт заради високата скорост на пренос на данни )

2 с така нареченото Caddy като това http://www.ebay.com/itm/NEW-2nd-Hard-Drive-Caddy-Lenovo-IdeaPad-Y570-Y650-DV25-/290591004700 като е хубаво SSD-то да е на мястото на HDD-то, a HDD-то да отиде в Caddy-то. Това устройство се слага на мястото на DVD-то. Ето видео

Имам такъв лаптоп със процесор на AMD и видео нещо 6000 май беше и играя игри от най-новите и не дига температура при положение че мястото дето се ползва температурите през дена са около 50 и има висока влажност на въздуха се държи много добре :)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0