Sign in to follow this  
Followers 0
denislav30

Проблем със зарядното на лаптопа ..ПОМОЩ !

7 posts in this topic

Проблема ми е такъв : От преди неколко дена нещо зарядното на лаптопа ми започна да прекъсва ... трябва да го сложиш на некоя страна за да заработи ...Какво ще ме посъветвате ?

Докато събереш пари за ново зарядно, може да започнеш леко да прегъваш кабела от началото до края. Като намериш къде е прекъснат го засучи и ако трябва го завържи на възел, но да работи без да прекъсва. Така поне ще си работи докато си купиш ново, че така като прекъсва може да си съсипеш лаптопа.

Прекъснатия кабел може да се смени - 3-4 лв струва ,защо трябва да купува нов адаптер? :P

Прекъснатия кабел може да се смени - 3-4 лв струва ,защо трябва да купува нов адаптер? :P

Прави си, така е. Обаче човека може и да не може да го смени сам. А и ако е прекъснат в началото след адаптера ще трябва да го разглобява, а те са капсуловани и ще трябва да го счупи...Но ако не е в началото ще може както като казваш ти, дори и без да купува нов, а да го пререже на прекъснатото и да го свържи на ново.

А, може и в самото зарядно да е проблема.

Щом е написал, че като го обърне /сложи да легне на друга страна/ ...

Интересно... първо да пробва вашите мнения .. да не е от кабела.

Пробвай да не е и от буксата на лаптопа о.О

Незнам , но сега в момента си работи перфектно ! Вчера го оставих да почине и сега не ми прави проблеми ..Дано да е било от това !

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0