Sign in to follow this  
Followers 0
Nikovex

Купих си Lenovo Ideapad Y580!

8 posts in this topic

Здравейте съфорумници бях пускал доста теми отностно Lenovo Ideapd Y580 i Y570 през изминалата година и най накрая си купих Lenovo Y580 няма да публикувам снимки,видеота и т.н. или поне засега защотото лаптопа няма OS но утре или другия ден ще му инсталирам и може би ще направя няколко теста и ще публикувам резултатите тук та пуснах темата за да кажа първи впечатления като за начало лаптопа беще много добре опакован за разлика от чантата му след като извадите лаптопа,адаптера и т.н. ще забележите и диска с драйвери който въобще не очаквах,но те са само за windows 7 32bit\64bit,има и много подробни упътвания за потребителя,гаранцията за безопасно ползване и т.н. след като разгледах латпопа ми се стори много добре,корпусът беше добре направен и въобще всичко беше добре направено,но после забелязах нещо което много ме дразни че остават оптечатаци от пръсти по капака,ако може да кажете как да ги махна ще е супер включих го и проверих в BIOS за характерисиките и го изключих впечетление ми направи подсветката на клавиатурата та това е от мен ако направя тестове ще ги постна :thumbsup:

С някаква памучна кърпа.

Кой е по-добър от този лаптоп Lenovo Y580 и Dell N5110? И двата модела, които съм харесал са с i7, 8/16 GB памет и 1 TB диск. Относно видео картата на Y580 определено е по-добра. Много се колебая кой от двата да си взема, въпреки че Lenovo-то ми допада повече. И все пак Dell са си Dell... Помощ, приятели!!!

И Леновото си е Леново !Ако незнаеш Леново са IBM но някви дръпнати ги купеха :D и мисля че качеството пак е на добро ниво.Също така процесора на Dell-a не е ivy bridge и е по слаб от на леновото :) Според мен Леновото си заслужава много повече :)

1 person likes this

Със сигурност Lenovo е по-добрия избор. Dell не са това което бяха навремето.Dell-a си е Dell.... Както Nokia си е Nokia ,но Nokia вече не е така надеждна и качествена.Не робувайте на марки , а на текущите класации.В момента Lenovo е номер 1.Догодина може да не са , но сега са върхът.

Взех си Леново Y580 За сега съм доста доволен но има малки детайли които ме дразнят например номера с двете видеокарти които създават проблеми за някои програми. Като цяло лаптопа е 9,5 от 10 . Ако някой разбира повече може ли да ми каже как да си нарпавя процероса на 3,4 понеже ми показва че е 2,4 ?

Новите процесори на intel от серията i core имат свойството наречено turbo boost т.е. когато се натоварва процесора сам си увеличвава волтажа мисля(ако не се бърка) което му увеличава и честотата.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0